Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti kutyá (i) tok megeszi (k)...

Ti kutyá (i) tok megeszi (k) simán a féreghajtó tablettát vagy bele kell rakni vmibe? :D

Figyelt kérdés
Nálunk az egyik simán elrágja mintha egy szem táp lenne, a másiknak meg olyan gondosan el kell rejteni vmibe,hogy észre ne vegye.
2013. okt. 5. 13:57
1 2
 1/14 anonim válasza:
Macskáknál beválik az, ha a száraztápot csúcsosra alakítom és a tetejébe rejtem a tablettát. Nem egyformák az álatok sem.
2013. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nálunk a kicsi az megeszi, a középsőnek bele kell rakni valamibe, a legnagyobbnak le kell nyomni a torkán, mert simán megérzi akár májkrémen keresztül is..:D
2013. okt. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A kutyámnak nem okoz gondot, jutalomfalatként adom neki.

A macskának porrá zúzom és alutasakosba keverem.

2013. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az egyik megeszi simán, a másiknak bele kell tenni valamibe.
2013. okt. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az enyém csak úgy "üresen" nem eszi meg, viszont nem kell nagyon elrejtsem, az a lényeg hogy valami finom is legyen mellé. Pl virsli kockába nyomom. Érzi a gyógyszerszagot, de nem érdekli, a virsli fontosabb.:D
2013. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az enyémnek le kell tömni a torkán. Egy félcsirkébe rejtve is kiszúrja. :D
2013. okt. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kinyitom a száját és lenyomom a torkán, tehát kénytelen megenni.
2013. okt. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem valami erős szagú kajába kell beletenni, legtöbbször májkrémbe teszem. Én azért nem merem lenyomni a torkán, mert magamat ismerve, félek, hogy megfullasztom szegényt...
2013. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem eszik meg és én nem kockáztatom. Szép, nem szép lenyomom a torkukon, aztán rájuk parancsolok, hogy igyanak vagy adok nekik valami kaját. Nem kell túlbonyolítani.
2013. okt. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mivel ilyen csörgős valamiban van benne a tabletta, mindig azt hiszi hogy valami jutalomfalat. Így oda adom neki és lenyeli. Nem túlzottan izgatja hogy mi az.
2013. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!