Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erre a féregre ki mit ajánl?...

Erre a féregre ki mit ajánl? Valami hatásos szer?

Figyelt kérdés

9 hetes kiskutyám ürülékében ma reggelre ilyen férgeket találtam! valakinek tapasztalat,esetleg ajánlani tudtok valami hatásos gyógyszert?


[link]



2013. júl. 27. 10:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Azt a rohadt...ez hatalmasnak tűnik. Mindenképp beszélj állatorvossal!
2013. júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Állatorvos tud adni megfelelő gyógyszert, de ne halogasd még ma vidd el.
2013. júl. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A Drontal plus egy széles spektrumú szer, én a helyedben adnék neki, meg 2 hét múlva is és ha még mindig van benne féreg, akkor tovább 2 hetente, míg már mentes lesz.
2013. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Általában ez a fajta féreg van a kölyökkutyákban. Orvos-féreghajtó-és ismételni két hét múlva, amíg féreg ürül belőle.
2013. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Drontal Pluszt javasolnám én is 2 hetente.
2013. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Orsóféreg a neve.
2013. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
és az a Dronta az tabletta kiszerelésben van? hol lehet hozzájutni? mennyi az ára kb? (bocsi a tudatlanságomért,de falun élek,első kiskutya,és nemnagyon tudom hol lehet ilyeneket kapni)
2013. júl. 27. 10:39
 8/16 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el vele dokihoz, a legközelebbi ügyeletre!

Barátnőmnek a mentett kiskutyája borzasztóan férges volt, neki több napon át kellett adni folyamatosan!

Ezért lenne jó, ha látná a doki is, mert lehet, h tényleg elég 2 hetente, de az is lehet, h az kevés ebben az esetben! Dokinál tudsz venni!

2013. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, honnan szerezted a kiskutyát. De:

9 hetesen már minimum 3 féreghajtáson túl kellene lennie a kutyának. Az első oltás is benne kéne legyen, amikor már nem férges.Ilyen kicsi kutyánál nem tudod kiiktatni az orvost.

2013. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
bementem a városba,de zárva volt az orvos,ügyelet nincs! hétköznap nyit,és 17-18h közt van nyitva! akkor most semmit nem tehetek,csak várok hétfőig,és reménykedem,hogy kitart addig a kutyusom?
2013. júl. 27. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!