Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogy nyomjátok le úgy a...

Ti hogy nyomjátok le úgy a gyógyszert a kutya torkán, hogy nem fullad meg?

Figyelt kérdés

Mármint én félek, hogy esetleg rossz helyre nyomom, és esetleg megfullad. Elég egy rossz mozdulat és kész.

Vagy alaptalan az aggodalmam?



2013. okt. 5. 20:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell könyékig belemásznod. A nyelve hátuljára beejted, a száját befogod, a fejét megemeled és finoman lefelé simogatod párszor a nyakát a nyelőcsőnél.

Miért nem teszed be akár egy kockasajtba amúgy?

2013. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én mindig beleteszem neki egy kocka párizsiba vagy virslibe,esetleg darabka húsba és úgy benyeli,hogy észre sem veszi:)
2013. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi is mindig valamilyen ételbe rejtettük a gyógyszert.
2013. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%

szia!


Nem kell lenyomni a torkán :)). A nyelve hátuljára kell tenni, és összezárni a száját. Ennyi. Semmi nyomkodás. én mindig így adom be neki a féreghajtót, mert így a legegyszerűbb, és a leggyorsabb.


Azt sose hagyom , hogy azzal a hosszú fémmel adja be a doki neki, az elég durva.

2013. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az én kutyám mindenből kiválogatja, azért adom be így, de nem durva beadás szerintem, szinte észre sem veszi, hogy mit nyel le :).
2013. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
mi kajába rejtjük el eddig mindig bevált (4 kutyán is)
2013. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

2x,3x repül a juti, aztán a tabi és utána megint juti :))

Ideje nincs felfogni, mi landolt a gyomrában.

2013. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ja, én is mindig kajába rakom, úgy mindig megeszi, ezt csak úgy kérdeztem :)


De akkor is, nem nyelheti félre véletlenül??

2013. okt. 5. 21:54
 9/17 anonim ***** válasza:
Sose jutott eszembe h megfulladhat. Egyszer lattam hogy a parom hogy csinalja es utana mar en is adtam be vitamint. Sot a masik kutyanknal csak én tudom normalisan beadni,paromnal mindig kikopi.
2013. okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Akiteki ***** válasza:
Nem az orrába dugom, hanem a torkába. Nem fullad meg. Lenyomom, amennyire tudom, összefogom a száját, hogy ne lavírozza ki. Mikor megnyalja az orrát, akkor már lenyelte.
2013. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!