Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám vastagbele tojás...

Kutyám vastagbele tojás nagyságnyira kitüremkedet. Állatorvost azt tanácsolta hogy elkell altatni vagy nagy műtéttel eltávolítható. Természetesen az elsőbe nem eggyeztem bele de most nem úgy állok hogy állni tudjam abeavatkozást. Nincsmásteendő?

Figyelt kérdés

2013. okt. 6. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben keresnék olyan orvost, aki megműti és részletre fizethetek nála. Biztos találnál ilyet.
2013. okt. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első mondja. Keresnék egy jó és rendes orvost, akinél lehet részletre is fizetni, vagy megpróbálnék kölcsönkérni valakitől.
2013. okt. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerülhet egy ilyen beavatkozás? Lézezik hogy az állatorvos álltal említet keretet az 5-10ezer forintot nem haladja meg?
2013. okt. 6. 18:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnos 5-10 ezer forintnál bőven többe kerül egy ilyen műtét. Viszont ha Budapesten laksz, akkor tudom ajánlani a mi állatorvosunkat, nagyon jófej, nagyon korrekt, és szinte biztos vagyok benne, hogy fizethetsz nála részletre. Nagy állatbarát, az asszisztense úgyszintén.

Szóval ha errefelé laksz és el tudod hozni hozzájuk a kutyát, priviben szívesen megírom a telszámukat, címüket.

Jobbulást a kutyusnak addig is!

2013. okt. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem olyan 30-40 ezer forint körül van, nem tudom mennyire bonyolult műtét.
2013. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Huuu..hála istennek sikerült összeszednem a pénzt és a kutyusom túlvan a műtéten nagyon jól visselte..köszönöm mindenkinek
2013. okt. 6. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:
De jó!:) Jó lábadozást a kutyunak!
2013. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De jó ma újra kitüremkedett de most jobban. Szegény kiskutya szenved annyit :( megismételték a műtétet és bízom benne hogy igazuk volt abban hogy azért jött ki megint mert magátol bomlodó damilt tettek bele.
2013. okt. 8. 20:55
 9/10 anonim ***** válasza:

A magától bomló damil az a felszívódó varrat? Az ennyi idő alatt lebomlik? Háát...

Jobbulást neki!

2013. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ugyanez volt a kutyamnak a baja, csak O mar 15 eves volt, es az orvos is mondta, hogy nem elne tul a mutetet, igy el kellett altatni. :(

Jobbulast a kutyusodnak, oszinten remelem, hogy meggyogyul!

2013. okt. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!