Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos Yorki kutyusnak...

3 hónapos Yorki kutyusnak lehet adni főtt tojást enni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 6. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
minek adnál neki főt tojást ? kutya kaja.
2012. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert ha nem akarod, hogy állandóan csak kutyakaját kapjon akkor szépen lassan lehet házi kosztra is szoktatni.
2012. júl. 6. 19:43
 3/9 anonim ***** válasza:
ez egy kényes fajta vigyáz mit adsz neki akkor ha azt akarod hogy változatosan kajáljon vegyél neki minden félle fajta márkájú stb kutyakaját házi koszt nem egy yorki-nek való
2012. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze nem lesz semmi baja én yorkim is ilyen korba kezdte a "házkoszt"ízvilágát
2012. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kell házi kosztra szoktatni,ugyanis a házi koszt a legtöbb embernél a moslékkal egyenlő,és eszébe sincs utánanézni,hogy miből és mennyit kéne adni a kutyának ha ő főz rá.

Persze néha egy kis nasinak adhatsz ,ha szereti,de könnyen meghíznak úgyhogy ne adj neki minden nap ebből is abból is egy falatot.

2012. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy minden nap azt akarok neki adni, de néha néha egy picit. Főzni is főztem már neki külön, nem kap "moslékot". Sőt abszolut nem kap abból amit mi eszünk. Figyelve van rá nagyon! Csak kíváncsi voltam , hogy esetleg lehet-e neki adni egy picit.
2012. júl. 6. 19:53
 7/9 anonim ***** válasza:
persze,hogy lehet.
2012. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A yorki is kutya és nem porcelán dísz. Ehet, mint más kutya. Nyilván nem bírna meg egy csülök csonttal, de valahol a hajcsatok, fodrok mélyén ő is vágyik normális kutyakajára, ami lehet táp vagy összeállított házikoszt.
2012. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2012. júl. 8. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!