Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáitok játékait hogyan...

A kutyáitok játékait hogyan szoktátok tisztítani? Illetve ezt a fekhelyet, ki lehet mosni mosógépben szerintetek?

Figyelt kérdés

A játékoknál gondlok gumicsirkére,rongycsontra , gumi labdára,stb... Illetve ilyen fekhelye van a kutyának,amit egyszer már elkezdett szétrágni,de meg lett varrva . Ezt ki lehet mosni mosógépben, ha bele tudom nyomkodni?

[link]


2013. okt. 7. 14:05
 1/4 A kérdező kommentje:
A kép nem jó . [link]
2013. okt. 7. 14:06
 2/4 anonim ***** válasza:
En mosozsákba beraktam minden játékot főleg pluss meg fonott kötél rágcsa és 90 fokon fertőtlenitovel kimostam.
2013. okt. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a Gumi illetve muanyag cuccokat mi soha nem mostuk ki. (elobb lettek az enyeszete, mintsemhogy tisztitasra szorultak volna)


A textil/rongy cuccokat siman kimostuk 1x, aztan egy oblites nekik (oblito nelkul). aztan egy oblites ures geppel, h a szor, illetve a homok tuti eltunjon a gepbol.


a fekhelyet lehet mosni mintahogyan itt mar megvalaszoltuk neked.


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__hazimunka__4898278-a-k..


annyit tennek meg hozza, ha nem jutna eszedbe magadtol, h miutan parszor lement az oblites (az ures geppel) ellenorizd a szurojet a mosogepnek es szedd ki belole a szort ha van benne.

2013. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gumi játékokat vízzel szoktam csak lemosni, ha kint játszunk velük és koszosak/sárosak lesznek. Rongy játék nem igazán van.


Fekhelynek a huzatját pedig előbb kézzel kimostam, aztán gépben. Most új fekhelyek vannak, azokat még nem mostam: egyik egy kosár, benne gépben is mosható párnával, másik meg egy ágymatrac része, azon huzat van, a huzat gépben mosható. Azokat is úgy fogom,hogy előbb kézzel, hogy a nagyja kosz és szőr lejöjjön, majd gépben.


Én amúgy nem szoktam nagy jelentőséget tulajdonítani ezeknek, úgyis koszos lesz, így egy évben egyszer bőven elég a fekhelyet/huzatokat kimosni.

2013. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!