Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen konzervet lehet adni 5...

Ilyen konzervet lehet adni 5 hónapos yorkshire terriernek kutyának?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 8. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges, 70% víz, a többe meg szemét. Én nem adnám.
2013. okt. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, de tök felesleges. Nekem is yorkim van, reggelire száraztápot kap, vacsorára meg mást. Főtt kaját, gyümölcsöt, zöldséget, sajtot, felvágottat, stb. Egy ilyen konzerv árából már színhúst tudsz venni, és az legalább tényleg normális étel. Én tuti nem adnék pénzt semmilyen kutyakonzervre, mert nagyon kevés van, aminek tényleg elfogadható a beltartalma.
2013. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én yorkimat egy ideig konzervvel etettem, olyan jó volt látni, ahogy falja, mert amúgy csak piszmog a táppal. Szóval örültem neki, hogy végre jóízűen eszik valamit. Aztán amikor mentünk állatorsovhoz (már nem emlékszem miért), belenézett a szájába, és elborzadt, milyen fogkövesek a fogai. Azt mondta, hogy főleg a konzervtől lett, mert az pépes kaja, nem kell megrágni, cserébe felragad mindenhova a szájába, fogára. És ha nem eszik rá keményet, nem rágcsál tápot, akkor ott marad minden kajamaradék, és ezért lesz a fogkő. Szóval én már csak emiatt se ajánlom! Különben félévente kellene járkálni fogkő leszedésre, ami meg fájdalmas is lehet.
2013. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!