Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Am. Staffordshire Terriernek...

Am. Staffordshire Terriernek mi a fajta jellege?

Figyelt kérdés

2013. szept. 25. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Erős, emberekkel nagyon barátságos, mozgékony, izmos, játékos,határozott, kutyákkal az átlagnál nehezebben jön ki, imád dolgozni, imádja a gazdáját és a családját. Ugyanakkor fontos a megfelelő nevelés... kb ezek jútnak eszembe saját tapasztalatból...gondolom ha a hivatalos leírás kell, azt te is megtalálod neten.
2013. szept. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem kettő van, egy kan és egy szuka.A szuka valamivel könnyebben kezelhető, de még ha leányzót is választasz, kösd fel a gatyád, mert iszonyatosan makacsak és akaratosak.Elvégre terrierek. :D

Hamar tanulnak, nagyon okosak, de ha egyszer nem akarnak valamit, akkor már fel kell emelni a hangot.

Imádnak minden embert, de nehezen barátkoznak más kutyákkal.Macskákat az enyéim imádják, pedig nincs cicánk.

A kannal jóval nehezebb, keményebben kell fognom (nem veréssel, azt el lehet felejteni).

Ha jól szocializálod, tanítod, akkor egy remek kutyád lesz, én csak ajánlani tudom. :)

2013. szept. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem szukám van, ivartalanítva. Kölyök korától hordom másik kutyák közé, így nincs baja a barátkozással. Sőt hisztizik ha nem mehet játszani a többivel. Embereket imádja, bárki nyakába mászna egy kis simogatásért. A lakásba viszont megválogatja ki jöhet be. Ő eléggé őrzi a területét. Ami még a fajtajelleghez tartozik, hogy imádnak ágyban aludni, ami hanyatt fekve a legjobb :D (persze nálunk nincs ilyen :D )
2013. szept. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!