Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz valami baja a puli...

Lesz valami baja a puli kutyámnak, ha Cestal Cat macskának való féreghajtót adtam neki?

Figyelt kérdés
Véletlenül összekevertem a kettőt. De csak egyet adtam neki, mert utána észrevettem, hogy nem jó. Most nem tudom, hogy adjam e neki a kutyának való 2 tablettát is vagy csak egyet? A cestal ugye 4 kilós macsekra való. Kérlek segítsetek!!!

2013. okt. 10. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, nyugi!
2013. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az állatorvos, hogy a féreghajtót nehezen lehet túladagolni, adjam neki bátran- ha kicsit többet kap attól sem lesz baja. Szerintem nyugodtan beadhatod neki a saját kettőjét.
2013. okt. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Oda adtam neki a sajátjából egyet. Nem nagy testű ugye és nem is vettem észre, hogy férges lenne, de fő az elővigyázatosság.
2013. okt. 10. 19:26
 4/4 anonim ***** válasza:
A méretének megfelelő mennyiséget kell adnia,különben nem hat.A férgességnek nincsenek mindig látható tünetei,simán lehet benne,főleg orsófėreg.
2013. okt. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!