Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már két, egymástól független...

Már két, egymástól független személy mondta azt a loncsos-boncsos kiskutyámra, hogy "De szép kiskutya! Olyan szép mint a gazdája! " Akkor ez most bók vagy ellenkezőleg?! :S

Figyelt kérdés
Mert ugyebár a kutyám számomra gyönyörű, de ha jobban belegondolok, kívülálló szemével nem hiszem hogy feltétlen az. Inkább kicsit ijesztő. :) Meg hát szerintem én se vagyok valami szép. :D Akkor tehát hogy kell ezt érteni?? :D

2013. szept. 24. 16:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet a kutyusról, megmondom. Amúgy lehet, hogy tényleg szép. :D
2013. szept. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen hangsúllyal mondták :D
2013. szept. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

[link]


Magamról nem teszek fel. :D

Nem éreztem gúnyt vagy iróniát a hangsúlyukban, de hát ki tudja... :D

2013. szept. 24. 16:54
 4/19 anonim ***** válasza:
Helyes kutyud van... de szerintem neked nem bókoltak. :)
2013. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Na hát ez az! :D
2013. szept. 24. 16:59
 6/19 A kérdező kommentje:
Az egyik egy öreg nénike volt (falun élek) amúgy, ők nem szoktak "csúfolódni". :D
2013. szept. 24. 17:04
 7/19 Fannybaba8 ***** válasza:
Ha idős nénike valószínű hogy bóknak szánta! Persze ha veled egyidős öntelt libák vagy páva fiúk mondták akkor valószínű hogy rosszindulatból! Szerintem ne foglalkozz az ilyenekkel! Mindenkiben van valami szép és nekem nagyon tetszik a kutyád!
2013. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A másik alkalommal még nem ilyen volt a kutyám (most 6 hónapos), látszott a szeme és rövidebb szőre volt, és mindenki megállt, hogy jaaaj de aranyos. :) Most már ritkán állnak meg, alig kérdezgetik milyen fajta, mert már egyértelmű. :D
2013. szept. 24. 17:18
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a kutyád, különösen menő, ha raszta/ göndör hajad van:)
2013. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos hosszú egyenes. :D
2013. szept. 24. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!