Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan hely ahová beadhatom...

Van olyan hely ahová beadhatom a kutyát és nem adják örökbe?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom, hogy meddig csak addig adnám be amíg nem jövök anyagilag helyre. Nem szeretném ha éheznének meg ilyenek.
2009. nov. 10. 15:46
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk ne az internetre költsd a pénzt, abból lehet egy kutyának egy hónapig főzni.

Ha befogadtad felelős vagy érte, ha neted van, annyira nem állhatsz szarul.

a legtöbb menhely telítve, van és nem hogy csak telítve, hanem plusz x kutya macska van ott, amire már hely sincs.

tuti biztos, hogy nincs más megoldás, vagy ez most így kényelmesebb neked, mert meguntad?

Én nekem 2 kutyám van, ha más nem az én kajám felét adnám oda nekik, annyira imádom őket, hogy nem lennék képes megválni tőlük.

2009. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
96%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Pár napja láttam 2000 Ft-ért 15 kg-os tápot a fressnapfban. Arra azért csak futja, legfeljebb nem a legjobb minőségű tápot eszi, de legalább eszik és otthon lehet veled.
2009. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
95%

"Felelős lettél azért akit megszelidítettél"

Osztom az előttel szóló véleményét!Nekem van 2 kutyám meg 2 cicám is.Ha főzöl rá akkor nem kerül olyan sokba a kajája.Milyen kutyáról van szó?

2009. nov. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Oké valahol igazatok van, de honnan tudjátok, hogy otthonról netezik? Sokan munkahelyen használnak netet vagy lehet ismerősénél van.
2009. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 Lelenc Kutyamentő ***** válasza:
84%

Szerinted mit szólna a kutyád, ha "beadnád" valahová?

A zaciba tett élettelen cucc biztos tojik rá, de a kutya a gazdájához kötődik.

Aztán, miért gondolod, hogy MÁSNAK van pénze a TE kutyádat etetni, és energiája, ideje a TE kutyádat gondozni?

2009. nov. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem tudnál a szüleidtől, barátaidtól, szomszédoktól átmeneti segítséget kérni? Mondjuk, hogy senki ne dobja ki a maradékot, a kutyus boldog lesz, ha azt kapja. Veszel mellé egy olcsóbb tápot és kész.


Nagy törés lenne neki, ha - átmenetileg ugyan - de meg kéne válnia Tőled. Minden jót kívánok!

2009. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim válasza:
58%
kapcsolódom az előttem szólókhoz hha netre telik akk nem állhatsz annyira rosszul :/ am meg mindenhol pénzbe kerül hha jó helyre akarod .... és igen ne a netre költs hanem számítson többet a kutya mint a net,nem tudom neked milyen lenne hha beadnának vhova :S
2009. nov. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy találsz megoldást, ha nagyon keresel. Pl. szólhatnál egy közeli étteremnek vagy büfének, hogy adják neked a maradék egy részét. Ehhez veszel egy filléres tápot (Aldiban, Freshnapfban is vannak ilyen nagyon olcsó kaják), egy kutya egész havi etetését ki lehet hozni így max. 1000-1500 Ft-ból.

Ha beadod valahova, ott is pénzért tartják, ennyiért talán 1 napig és még sokkot is kap a környezetváltozástól, és hogy nem láthat téged.

Gondold át, honnan tudnál valami kajamaradékot szerezni: óvoda, bölcsöde, iskola (krumplit,kenyeret kiszeded,az nem jó nekik!) vagy akár egy mcdonalds, átmenetileg az is jó, csak a zsömléket, uborkát kell kiszedegetni. Jól le leszek pontozva, de vészhelyzetben akkor is az a fontos, hogy veled legyen és tele legyen a pocakja!

Fel a fejjel, hamar rendbe fog minden jönni!

2009. nov. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Unom már ezt a "ha neted van...". Utalványból van netem, olyan nehéz ezt megérteni. És hidd el mindent megteszek. Nem vagyok felelőtlen, nem kidobni akarom őket de gyakorlatilag nincs nekünk sem mit enni. Eddig legalább kenyér maradt, de mostanában az sem.

Az a tapasztalatom az itteni válaszolók tudják ám az észt osztani.

Normális megoldást keresek és nem kérek lehurrogást.

Sajnos az éttermekből vagy nem engedik vagy gazdák hordják el a malacoknak. Jelenleg kutyatápot esznek de nem marad semmi maradékunk sem már amivel kipótolhatnánk.

2009. nov. 10. 17:46
 10/43 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%

Tudom, hogy ettől Te nem leszel boldogabb, de az éttermi maradék veszélyes hulladéknak számít és emberi fogyasztásra szánt állatokkal nem etethető! Ergo a gazda szabálytalanságot követ el amikor megeteti a moslékot a disznókkal.

Egyébként ha eszembe jut valami értelmes majd írok.

2009. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!