Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bullterrier kennelek szoktak...

A bullterrier kennelek szoktak panelba adni kutyát?

Figyelt kérdés

Pl. Independent, Cosmopolitian.

Majd megkeresek párat telefonon, levélben is, csak érdekelne, hogy érdemes -e elkezdeni.


2013. okt. 15. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én az Independettel már beszéltem,elég hosszan tartó levél volt,semmi utalást nem írtak benne a lakáskutyára.Nyilván felmérik a felkészültségedet egy ilyen kutyára és ez alapján döntenek,a tartás másodlagos szempont.


Mi kinti-benti kutyának fogjuk tartani,kertes házban,akkor jön be meg ki,amikor óhajt,emellett rendszeres séta és foglalkozás,mint a már meglévő kutyánkkal is.

A válaszban pozitív volt,jövő nyárra tervezzük a vásárlást,ha lesz megfelelő kutya.

2013. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Independenték kocsiba is odaadják, amíg fizetsz. És ezt most nem pozitívumként említem.
2013. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Így van Akumi, okos vagy. Az Independenték kocsiba is odaadják, hisz valahogy haza kell vinni a kiskutyát és nem egészséges tömegközlekedéssel elvinni a kutyát az oltási programjának a vége elött ;)

Komolyra fordítva a szót, hisz lehet a kérdezőt komolyan érdekli a téma és nem a hülyeségre kiváncsi. Én személy szerint nem látok kivetni valót abban ha panelba vagy társasházba kerül egy kutya. sőt. sokszor a kerti kutya magányosabb tud lenni, hisz ha esik vagy hideg van akkor csak ki van engedve, esetleg ott lakik. A panelban vagy társasházban élő gazdi jobb gazdi tud lenni, hisz minimum kétszer úgy is el kell mennie sétálni a kutyával ha nem akar kakit pisit takarítani, tehát állandó programja van a kutyának a gazdájával. ha esik ha fúj akkor is. Ugyanakkor az egyéb idejét embertársa mellett töltheti. Mivel a bullterrierek igen lusták tudnak lenni, így úgy is aludni vagy rosszalkodni fog otthon. Természetesen elengedhetetlen a felelős gazdi és tudni kell, hogy a család minden tagja 10-12 órát dolgozik akkor nem feltétlenül kell neki kutya, de bullterrier semmi esetre sem. Sokan mondják, hogy nem való panelba vagy társasházba a kutya, de meg lehet nézni, hogy hány ezer kutya él így a legnagyobb boldogságban. Te neked kell leginkább felkészülni a kutyával ilyen együttélésre.

2014. febr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!