Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Select Gold kutyatáp tapasztal...

Mony kérdése:

Select Gold kutyatáp tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés
Most vettem Real Nature-t a Yorkimnak,de elég porhanyós az állaga.Azt mondják a fogkő miatt és hogy 3 éven belül ne hulljanak ki a fogai keményebb száraz táp kellene. Select Goldon gondolkodom,de nem találtam róla sok véleményt.Azt olvastam,hogy a Royal Canin gyártja a Freesnapfnak,ez igaz?Mert a Royalról viszont nem sok jót olvastam.

2013. okt. 15. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a Real Nature mellé adsz neki csontot heti 2-3 alkalommal,akkor nem lesz gond a fogkővel.Az egy nagyon jó táp,nem váltanék Select Goldra,mert az nem egy nagy durranás.

Esetleg csontos húst is adhatsz neki,az is nagyon jót tesz.

2013. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nagytestű kölyköt etetek selecttel eddig mindig bárányos rizseset vettem neki. Viszont minap voltam a Fressiben és nem volt egy darab sem belőle csak a legnagyobb kiszerelésben (arra meg épp nem volt nálam annyi pénz). Ezért csirkés-kukoricásat vettem. Ettől első etetés után egész éjjel fájt a hasa tudom mert sokat nyöszörgött, pukizott, mászkált ilyesmi. Hozzáteszem fokozatosan keverem a régi tápba. Ma hajnali 3-ra meg kihányta az összeset. A bárányos jó volt, de most hogy hirtelen nyúlik már nem elég neki. Orijenre váltok remélem ez elég jó lesz.
2013. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második!


Nagytestű kölyöknek az Orijen "hatalmas" lesz,szerintem egy kevesebb fehérjés táppal próbálkozz!


Kérdező!

A Royallal ne is próbálkozz,nevetséges ára van a beltartalomhoz képest.Szerintem maradj a RealNature-nél és vegyél neki csontot néha.Illetve fogkő eltávolításra érdemes elvinni minden kutyát indokolt esetben,egy yorkinál ez potom pénz.


(Nekem a 30 kilós kutyámnak volt 6500Ft,tehát egy yorkinak kb,2-3 ezer körül,bár településenként eltérő lehet.)

2013. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Royallal semmiképp nem szeretnék próbálkozni.

Köszi a válaszokat!!!

2013. okt. 15. 23:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezt a fogkő mizériát nem értem. 20 éve kutyázunk még sosem volt egyiknél sem fogkő probléma ha kicsi ha nagy. Mondjuk felnőtt korukban sosem tápoztunk.
2013. okt. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!