Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nagykutyások miért nézik le...

A nagykutyások miért nézik le a kiskutyásokat? Vagy fordítva.

Figyelt kérdés

Máshogy nem tudtam fogalmazni.

Nekem mindkettő volt, szóval én pártatlan vagyok, most éppen egy tk-s havanese lánykával élem életem, de az előző kutyám viszont egy kuvasz!!! volt, csak költözés miatt visszaadtam a tenyésztőnek....


Szóval: A nagykutyások miért nézik le a kiskutyásokat? Vagy fordítva.


2013. okt. 17. 12:41
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Megjegyzem, amíg kertesben laktam, és vittem sétálni a drága kuvaszomat, minden kiskutyás fanyalgott, és elvitte az ölebét. Most meg sok embernek a mániája, hogy kiröhögi/a kutyáját ráuszítja a havanese-emre. Mellesleg a kuvasz jólnevelt volt (feltétel nélküli behívás, láb mellett haladás, stb.), és a havanese is ugyanazokat tudja, mint a kuvasz, és teljesen engedelmes, nem idegbeteg, stb...
2013. okt. 17. 12:47
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
mert erősebb kutya ...ik
2013. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két bichnom van :)

Az egyiket egy családból hoztam nulla szocializációval.Persze eleinte mindenre,mindenkire ugatott és én voltam le hülye pi.csázva hogy miért nem nevelem.Közben nem ismerték a kutya hátterét,mert nem én rontottam el!

Azóta rehabilitálódott,bár a nagyon pörgős kutyákat nem szereti,de legalább a többi kutya közömbös számára.


Én is azt tapasztalom,hogy sok nagy kutyás össze susmog meg lenézi a kistestűeket.Sőt volt egy ember aki menőnek hitte magát és a staffi kutyáját uszította a mieinkre.Nem tudom ez miért jó :S

Vannak normális kistestű kutya gazdik,akik nem gyerekpótléknak tartják a kutyát,csak sajnos mint sok más témában,itt is van pár rossz példa és akkor megbélyegzik az összes többit.

Példa lehet itt,hogy a bull típusú kutyák is elvannak ítélve a rossz példák alapján.

2013. okt. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
ez van ha valaki próbálja ráerőltetni másra a hülyeségeit. Személy szerint nagy kutya párti vagyok. DE a picik is aranyosak, bár nem tartanám, de soha senkit nem szólnék meg, hogy milyen kutyát szeretne magának. Ez kérlek, az emberi hülyeségnek az egyik rovátkája, ami elég undorító :)
2013. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Az én bichonom pl. totál jólnevelt, ha szemkontaktusunk van, akkor szinte már tekintetből tudja, hogy mit várok tőle.

Nekem volt már bullom, rottom, skótjuhászom, de f. bullom is... szóval én "átmeneti" vagyok.

2013. okt. 17. 13:00
 6/28 A kérdező kommentje:
Négyes: nekem most éppen havanesere van pénzem eltartásra, orvosra, és időm levinni. Egy kuvaszt nem zárnék be egy panelba, így a tenyésztője szívesen visszavette. Két év után tudtam venni egy havaneset.
2013. okt. 17. 13:01
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Teljesen jó! nem ezért írtam. Mindenkinek olyan kutyája van amit szeretne. Nekem boxereim vannak, mást nem tartanék. Esetleg még Dán dogot. De azért mondtam, mert pl ha az utcán ki lenne dobva egy kis utcai vegyes, vagy bármi, gond nélkül haza vinném. Nálam nem ez számít. De ha választhatok, akkor nagy kutya! :)
2013. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Régen így is én voltam, de hát... volt valami, ami tetszett a havaneseben. Végül vettem. Nem bántam meg azóta sem, de ha tehetem, akkor ma is megdögönyözök egy-egy nagy kutyust, amin a nagykutyások csodálkoznak is. :D
2013. okt. 17. 13:06
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
De miért ne szerethetnéd a nagykutyákat is ha kiskutyát tartasz? Ez hülyeség. :)
2013. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

12:58-as vagyok


Én is szeretem a nagy kutyát mivel nagy kutyák között nőttem fel (akita,malamut,német juhász,kaukázusi)

Sokszor csodálkoznak,hogy szeretem a nagykutyákat, attól mert kistestűim vannak mért ne szerethetném őket?!

Szóval ezt én is hülyeségnek tartom!

2013. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!