Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nagykutyások miért nézik le...

A nagykutyások miért nézik le a kiskutyásokat? Vagy fordítva.

Figyelt kérdés

Máshogy nem tudtam fogalmazni.

Nekem mindkettő volt, szóval én pártatlan vagyok, most éppen egy tk-s havanese lánykával élem életem, de az előző kutyám viszont egy kuvasz!!! volt, csak költözés miatt visszaadtam a tenyésztőnek....


Szóval: A nagykutyások miért nézik le a kiskutyásokat? Vagy fordítva.


2013. okt. 17. 12:41
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Elpusztultak, nem nyilvánvaló? A francia bulldog épp akkor ment el, mikor kénytelen voltam visszaadni a kuvaszom.
2013. okt. 17. 14:49
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Eddig a kérdésedben 6 kutyáról szóltál. A kérdés alapján elég fiatal vagy, a kuvaszt visszaadtad, a havanese megvan, a francia bulldog elpusztult, de mi lett a másik 3-mal? Egy kutya átlag 12-13 évet megél, nekem elég érdekes a sztorid.
2013. okt. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fura kicsit, én 26 vagyok de eddig az életemben 3 kutya volt/van amiből 2 köszöni szépen jól van, és 6 éves korom óta van kutyánk...
2013. okt. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nem lenézésről van szó szerintem.Hanem arról,hogy a nagyobb kutyák gazdáinak tele van a tökük a mindenre visítva támadó,idegbeteg kistestűektől.Sajnos elég kevés közöttük az,amelyik normálisan van nevelve és szocializálva,nem idegroncs gyerekpótlék.Pláne olyan van kevés,amelyik még iskolába is járt.
2013. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
60%

Igen, tényleg érdekes. Én 22 éves vagyok, 2 kutyám volt eddig. Az egyik egy vizsla keverék, vele nőttem fel, 15 évet élt. 3 éve pusztult el. A másik egy amerikai bulldog volt, aki felnőtten került hozzám.


Én nem fogok hazudni, nem szeretem a kiskutyákat, de a gazdáikat még annyira sem. Ezek a kis szarok elkényeztetettek, hangosak, harsányak, neveletlenek. Most ahogy ezt írom, hallom lentről ahogy magas hangon acsarkodnak.

Ahogy írtam is, mindig nagykutyáim voltak, és azt is gondolom, hogy egy kutya 15-20 kilónál kezdődik. Nem kell egyetértenünk, sőt, le is lehet pontozni, de akkor is ezt gondolom. Nem találkoztam még jól nevelt kistestű kutyával. Biztos van, de én még sosem láttam. Egy kutya legyen nagy, legyen buci feje, de ne egy 5 kilós kis cukiság legyen, akit ölbe kell vinni, ruhát kell rá adni, nehogymá megfázzon, fel kell kapni minden nagyobb kutyára, nehogymá sérüljön a kis lelkivilága, hogy találkozik egy 40 kilós állattal. De azért nem kell rászólni, mert neki megy a nagynak. Végülis olyan kis picike és cukika, úgysem tesz kárt a nagyban. Azért sem kel rászólni, ha ugat, csipog egész nap, nehogymá a szomszédok pihenhessenek....


Tudom, ez sokszor a gazdik hibája, de ettől még nem fogom megszeretni a kiskutyákat.

2013. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan itt többen írták, arányaiban sokkal több neveletlen kis testű kutya van, mint nagy. Egy nagy testű kutyánál ne adj isten "harci kutyánál" az ember nem teheti meg, hogyha a kutyája elkezd acsarkodni akkor csak mosolyogva dicséri, hogy milyen kis harcias és még gügyög is egy sort utána. A csivi/yorki stb gazdik többségénél ez viszont sajnos bevett szokás. Nekem semmi problémám az ölebekkel ha jól neveltek, bár én nem tartanék. De megmondom őszintén azért azt nem csípem amikor a kis spániel őrjöng a buszon, és 5 méteres flexin rohangál az tök cuki, de ha az én kutyám akár csak megmoccan már mindenki összerezzen.
2013. okt. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Mert néhány kiskutya olyan mint egy macska... Mondjuk nekem mindegy mindenkinek olyan kutyája van amilyet akar, ez a lenézés tipikus paraszt dolog... Ennyi erővel valami nagy dögöt beszteroidozok aztán mindenkinek mennyek neki milyen gyenge kis bu zi kutyája van vagy mivan? Vazze tökmindegy...
2013. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nekem közepes méretű utcai mixem van, kicsi és óriási kutyákhoz is odaengedem ha látom, hogy kölcsönös az érdeklődés :)


A múlt héten egy őzpincser kapott oda neki, ma egy németjuhász :D


Nekem sokáig csivavám volt és ma is imádom a kicsi kutyákat :)

2014. ápr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!