Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék? Szaporító az...

Mit tehetnék? Szaporító az ismertségi körben.

Figyelt kérdés

A páromnak a volt osztálytársa spicc keverék kutyákat szaporít, nem tudom mennyi idős a kutya, de már volt 3 alma. 20 ezerért adja a kölyköket és állítólag viszik mint a cukrot :S Én imádom a spicceket, talán ezért is van hogy nagyon a lelkemen viselem ami ott folyik. Így néznek ki a kutyák:

[link]

[link]


Tudom hogy nem egyedi eset, de lehet tenni valamit névtelenül? A szép szó nem használ, mert 100 ezer forintot többre tart minthogy ne csessze el a fajtát.



2013. okt. 19. 11:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Adózni lehet, hogy nem kell, de valami papírnak akkor is lennie kell az adásvételről, nem? Különben honnan tudod igazolni, hogy mennyi a bevételed, ugye. Meg ha te a munkáddal keresel havi 50-et, akkor megvan a 600, és az afölötti jövedelemért adózni kell. Vagy nem?
2013. okt. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít gazdasági tevékenységnek, ha valaki saját megunt, feleslegessé vált holmijait árulja az interneten, az ebből származó bevételt évi 600 ezer forintig nem kell bevallani az adóhatóságnak - írta a Magyar Nemzet a Nemzeti Adó- és Vámhivataltól (NAV) kapott információk alapján.


És a kutya is dolog, mint tudjuk.

2013. okt. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Értem, köszi :( Mondjuk itt bele lehet kötni, hogy a kölyköket nem megunta, hanem haszonszerzési célal legyártotta, de gondolom amíg nem nagyüzemben csinálja, senkit nem érdekel...
2013. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Csak épp ezt nem tudod bizonyítani, hacsak nem vallja be önként és dalolva.
2013. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 catygirl ***** válasza:
0%
Ezek nem keverékek hanem közép spitzek
2013. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!