Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff keverék? Érdekelne...

Amstaff keverék? Érdekelne pár vélemény?

Figyelt kérdés
Tájékozatlan voltam mikor vettem a kutyát.Természetesen szaporítótól.Egyébként fogalmam sincs milyen keverék lehet valójában.Amstaff állítólag.1.5 éves most 32 kg de olyan mint egy giliszta bmivel etetem fejletlen,nagy lapát fülű keskeny mell,.Állandóan beteg.Bűzmirigy gondok,fülgyulladás.Épp az imént voltam vele dokinál bűzmirigy miatt.Szeretem de a tököm kivan h mindig beteg szegény.Kép ha kell teszek fel.
2013. okt. 23. 11:15
1 2 3 4
 1/33 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Tegyél képet...de amúgy mi a kérdés? Miről mondjunk véleményt? Mármint oké, azt ahogy látom, te is tudod, hogy hatalmas hiba volt szaporítótol venni...de miben segíthetünk még?
2013. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
[link] érdekelne h milyen keverék,h mit csináljak h ne legyen ennyi bűzmirigy baja.am lakásban van tartva.
2013. okt. 23. 11:21
 3/33 A kérdező kommentje:
2013. okt. 23. 11:21
 4/33 A kérdező kommentje:
2013. okt. 23. 11:22
 5/33 A kérdező kommentje:
2013. okt. 23. 11:23
 6/33 Imola Ágnes ***** válasza:
Amstaff-pitt.... vagy ki tudja mi van benne, de aranyos, és 2,5 éves koráig szélesedik egy ilyen jellegű kutya. A bűzmirigy problémát pedig megfelelő táplálékkal tudod megoldani...ki kell választani azt a tápot, ételt, amitől a kutya széklete megfelelő (nem túl híg,szilárd) állagú lesz, és az megoldja a gondot.
2013. okt. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Pénteken vissza kell vigyem a dokihoz.Altatásban megnézi a fülét,meg ultrahangozza a hasát,meg ha minden igaz vmi erős antibiotikumot injekcióz a bűzmirigyeibe.Van egy henger alakú kis újnyi vastagságú csomó is a bőre alatt. az is mi a fene lehet .áhhh :@ De mi a fenéért nem fejlődhet a kutya?
2013. okt. 23. 11:27
 8/33 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Könyörgöm, fejlődik az a kutya rendesen.... sőt.... nem tudom mit vársz tőle... főleg hogy keverék... s ha van benne egy kis pit vér is, akkor lehet magasabb, mint az amstaff.... problémák pedig sajnos vannak a szaporított kutyákkal, sőt, még egy TKs is megbetegszik néha...
2013. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Igen hát elég magas a kutya.Csak látok sok pit v stafi keveréket és 1 évesen nagyon szépek vaskosak az enyém meg itt van 1.5 éves és még egy vizslánál is vékonyabb keskenyebb
2013. okt. 23. 11:35
 10/33 anonim ***** válasza:

"This content is currently unavailable"

Kepfeltoltes.hu, ne erőltesd a facebookot.

A bűzmirigy feltöltés jó, a pitemnek is az segített.

2013. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!