Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya tetszik nektek,...

Melyik kutya tetszik nektek, és miért fogadjam őt örökbe?


2013. okt. 20. 13:49
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
100%
nekem Bodza, Suhanc és skót juhász kutyus lopta be magat a szivembe! :)
2013. okt. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 ivcs ***** válasza:
100%
Suhanc! (:
2013. okt. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Dylan és Bodza tetszene a legjobban.Azt nem tudom neked melyik lenne jó,mert nem ismerem az igényeidet.
2013. okt. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Szeretem az allatok.info oldalt és régota böngészem. ezek tetszenek nekem abbol 1 vagy 2 kutya,ami kell
2013. okt. 20. 14:16
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Bodza. :D
2013. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
31%

en Bodzat vagy Ticit vinnem haza. :)

szerintem mikor kutyat valasztunk fontos az, hogy mellettunk nojjon fel es mi neveljuk. idos kutyat nem valasztanak, meg ha nagyon aranyos is. egy fiatalabb kutyanak meg valtoztathato a viselkedese, konnyen nevelheto meg. es az idosebb kutya mar nem is szokna ugy gazdahoz egykonnyen..

2013. okt. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

BODZA!!!:) Iszonyú aranyos:)

Küllemre még a szetter tetszik nagyon.

Ha szeretsz futni, sportolni, akkor pedig az egyik ridgeback!

2013. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Száva és Rachel tetszik a legjobban, de ne az alapján válassz, ami nekünk tetszik. A te kutyád lesz, neked kell tudni mekkora méret fér bele, mennyit tudsz rááldozni (egy nagyobb kutya ellátása minden téren többe kerül), foglalkozni vele és nem utolsósorban melyik szimpatikus. Ráadásul a kép önmagában nagyon kevés. Amikor én kerestem kutyát ezen az oldalon, nem egy olyan eset volt, hogy képen tetszett, de élőben valahogy nem fogott meg, ugyanez fordítva. Szóval szerintem menj el személyesen ahova tudsz, nézd meg őket élőben és utána dönts.

Még annyi, hogy a fekete, illetve a teljesen keverék kutyáknak kisebb esélyük van az örökbefogadásra, tehát ha olyat viszel el, az külön jó, de ne ez legyen a fő szempont, hanem az, hogy melyikkel érzed magad összhangban.

2013. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Suhanc, Falánk, Dylan azért ők mert általában a fekete kutyák akiket a legkevésbé kedvelnek/visznek haza az emberek. Meg persze mert mind felnőttek és általában a többség kölyökkutyát akar. Persze nyilván csak akkor hoznám el bármelyiket is ha jellemben összepasszolunk.
2013. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fiatalabbik leonbergi tetszik nagyon. Kis macis. De a második a Suhanc, a harmadik meg a ridgeback amelyik fekszik a fotelben
2013. okt. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!