Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy tenyésztőt kéne lecsekkoln...

Egy tenyésztőt kéne lecsekkolni. Akad ebben "bűntársam"?

Figyelt kérdés

Egy argentin dog tenyésztő az illető. November elején megyek hozzá, kutyát vásárolni. Kicsit gyanús nekem, ami lehet, hogy csak felesleges aggodalom, de lehet, hogy van alapja. Ebben szeretném a segítségeteket kérni, több szem többet lát alapon. Linkelni fogok mindenfélét.


Hivatalos honlapja: [link]


Hirdetései: [link]


[link]


Egyéb fórumhozzászólásai: [link]


Ezek már másfajta hirdetések: [link]


[link]


Ami feltűnt: az utolsó két hirdetés mellett még találtam többet is, mindig ugyanaz a szöveg, ugyanaz az apakutya és anyakutya. Más a neve, email címe, telefonszáma. Ezzel a felhasználóval leveleztem, a helyesírása kicsit elkeserítő, de nem vészes, az ár amit írt 150-300 euró között mozog. A neve a drágább kutyáknál Porubszky Péter, az olcsóbb kutyáknál Vajda László. Szintén két email címe van, és két telefonszáma.


Telefonon még nem beszéltünk, de felfogom hívni.


Kérdésem az lenne, hogy szerintetek minden oké vele? Tudom, kicsit paranoiás vagyok, de akkor is gyanús, na.


Mit gondoltok?



2013. okt. 23. 12:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nekem ez már nem számít tenyésztőnek!inkább egy elismert neves kennelből vegyél kutyát és várj éveket,minthogy egyáltalán ne várj és bizonytalan helyről vegyél kutyát!
2014. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, már volt akkor kutyusa
2021. febr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!