Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A macska és a kutya könnyebben...

A macska és a kutya könnyebben barátkozik, ha idősebb a macska, vagy fordítva?

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Általában nagyobb az esély a jó kapcsolatra, ha a cica még kicsi. Idősebb macska esetében már kétséges a siker.
2008. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

ez attol is függ hogy a macska hozzá-e van szokva más kutyákhoz.

pl nekünk mindig volt macskánk és kutyánk is. mindegyik kint élt. és soha nem szoktattuk össze öket. de igazábolo az összes macska hozzá szokott idösebb korára a kutyához.


pl kiskorában a mcska fújt kapart elszaladt, aztán pár évesen meg csak lefeküdt a kutya elött és hagyta magát megszagoltatni.


sokszor szemét módon játszottak a kutyával. leültek egy olyan ponton ahol a kutya nem érhette el öket és ugattaták a kutyát. vagy addig ültek amig a kutya olyan közel nem ért hogy még volt menekülés ekkor egy ugrással a fán voltak és hallgatták ahogy a kutya ugat akár órákig is.

2008. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

Nekem van két idősebb macskám 3-4 évesek, és két 3 hónapos kölyök. Az öregek néhány hónapja úgy megkergettek egy betévedt palotapincsit, hogy a kiskutya az egy méteres kerítést átugrotta menekülés közben!

Aztán hozzánk került egy 4 éves havanese kiskutya. Az első időben a macsekok fújtak rá, főként a kölykök! A kutyus meg mindig ment hozzájuk ismerkedni, így egy idő után megszokták egymást.

Úgyhogy a fene se tud kiigazodni rajtuk!

2008. júl. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg van egy 2 éves sheltie-m és egy felnőtt cicát hoztam haza. Minden nap beengedtem picit hozzá a kutyát, ment a fújás, de mostmár bejön a kutya és semmi gond nincs, teljesen jól megvannak. De legjobban akkor lehet összeszoktatni őket ha valamelyik állat kicsi.
2010. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!