Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha vonyítok (úúúúú-zok), a...

Ha vonyítok (úúúúú-zok), a kutya miért rohan hozzám, odadörgölőzni?

Figyelt kérdés

A szobatársam kutyája (egy lusta, 3 éves, hím angol bulldog, akit mozgásra bírni fél óra), ma felfedeztem, ha úúú-zok neki, rámnéz (meglepően gyors reakció), majd odarohan hozzám és nekemdörgöli a pofáját.

Tudom, hogy rengeteg dolgot jelenthez egy kutya vonyítása, de nem vagyok benne biztos, ilyenkor mit hisz.


Sok kutyaetológia könyvet olvastam, érdekel a téma. De szeretném olyan véleményét hallani, aki talán ezzel foglalkozik. :) Vagy az övé is ezt teszi.



Talán azt hiszi, magányomban vonyítok? Vagy fáj valamim? Vagy "összehívom a falkát"?

Tippek?



#kutya #hang #odarohan #vonyítok #ú-zok
2013. okt. 24. 22:54
 1/3 anonim válasza:
Szerintem azt hiszi, hogy valami bajod van ( fáj valamid, rémült vagy...) és oda megy hozzád, hogy jobban legyél.
2013. okt. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:D Én is ilyesmit sejtek. Kis grumpy dog amúgy.
2013. okt. 24. 23:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja, sőt, ha nem hagyom abba a nyalogatásra meg a dörgölőzésre, ő is el kezd vonyítani. :D Nővérem múltkor átjött, hogy "FOGJÁTOK MÁR BE!" Egyébként ez engem is mindig érdekelt, hogy miért csinálja...
2013. okt. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!