Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy is kell csinálni?

Hogy is kell csinálni?

Figyelt kérdés

Első kutyusom és nem igazán tudom a dolgomat.

Olvastam sokat a dolgokról, de szeretnék tapasztalt kutya tartókat is megkérdezni.

Na szóval kaptam egy kiskutyát, ahol a volt gazdi azt mondta, hogy 7-8 hetes, elmentünk doktor bácsihoz szuriért, de nem kaptunk semmit csak féregtelenítést, mert megállapította, hogy csak 4 hetes.

A volt gazdi azt mondta, hogy oda nem vihetem vissze semmi féleképpen -.-"

Hogyan szoktassam szobatisztaságra? előszor alomra vagy pelusra? az az igazság, hogy nem szeretném levinni a ház elé, mert félek, hogy elkap valamit!

Segítsetek légyszi!



#szobatisztaság #hogy? stb..
2013. okt. 25. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. okt. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt más elolvastam, de nincs szó benne a szobatisztaságról.

Azért köszi.

2013. okt. 25. 10:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el a cerberos kutyaiskola honlapján az online gazdiképzőt.


Amúgy egy kutyának 8 hetes koráig kéne szopnia és az anyja mellett lenni. Ilyen pici kutyabébitől ne várj el szobatisztaságot, csak hónapok múlva. Addig ki se viheted az utcára, mert elkap valamilyen fertőzést és belehal.


Vegyél neki kutyapelenkát, az ilyen nedvszívó cucc, leteszed a földre s arra próbálod pisiltetni a kiskutyát. Ha nem megy, akkor meg feltörlöd és kész. Kicsi még a szobatisztasághoz.


Ha meg nagyobb lesz, fél éves, járj vele kutyaoviba meg kutyaiskolába, te is nagyon jól fogod magad ott érezni.

2013. okt. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jól hangzik :)

Köszi

2013. okt. 25. 11:07
 5/5 anonim ***** válasza:
a szobatisztaság lassú folyamat ,4-6-8 hónapig is eltarthat .
2013. okt. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!