Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az, amit otthon lehet...

Mi az, amit otthon lehet csinálni egy mudival és lefárasztja fizikailag és szellemileg is?

Figyelt kérdés
Amihez nem kell semmi speciális dolog, tehát nem pl agility vagy terelés.
2013. szept. 23. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

hát a frizbi az nagyon jó.. de kettőt-hármat nem árt venni és jókat érdemes aminek darabja olyan 3-4ezer körül van.


Nekem Jawz van nagyon megvagyok elégedve vele.


[link]


Itt nézz körül. Keress még 1-2 embert és rendeljetek eggyüt úgy egész olcsó.

2013. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Labdázás minden formában (folyton sprintelnie kell érte, helyben kell maradnia, ha eldobod a lasztit és csak parancsszóra mehet érte, több labdát eldobsz és kijelölt sorrendben kell visszahoznia, eldugod és meg kell keresnie stb.)

Klikkeres formálás minden módon.

2013. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémeknek egyik kedvenc játéka egy hosszú, hajlékony botra, nem túl hosszú zsinegre kötött puha rongy vagy bőrdarab. Ha csak egy gyors lefárasztást akarok az udvaron két séta között, ezzel nagyon hatékonyan le tudom mozgatni őket, mert kiszámíthatatlan a mozgása, sokat kell fordulniuk, néha ugraniuk. A két mudim már megtanult összehangolva dolgozni, így nekem is izgalmas a játék, nehéz őket kicselezni :) Külön-külön is játszom velük.


Emellett labdázunk, új trükköket tanulunk. Ha külön labdázom velük, pár eldobás után az eddig megtanult trükkök kérését is beleviszem a labdázásba.


Sétánál általában frizbizünk. De a nyáron kértem a teniszklubtól elhasznált labdákat, vettem a piacon egy pár nélküli, kopott teniszütőt, és ütögetünk nekik. A vőlegényem különösen jó ebben, nagyon messzire üti nekik a labdát.

És a teniszlabda nagyon szépen fennmarad a vízen, így úsztatni is szoktuk őket. Tudom, hogy a teniszlabda károsítja a fogakat, mert üvegszálas, de talán ha csak visszahozatom velük, és nem hagyom előttük rágcsálni, talán nem olyan nagy a baj.

2013. szept. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket.
2013. szept. 25. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!