Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől vakarózhat még mindig a...

Mitől vakarózhat még mindig a kutyám?

Figyelt kérdés
14hetes basset houndom folyton vakarozik es bolhassza magát. Mar frontline combot is cseppentettem, neostomosannal is megfürdettem 2szer is, bolha es kullancs elleni nyakörv is van mar rajta es meg mindig csinálja.
2013. okt. 26. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek a szerek önmagukban is irritálhatják a kutya bőrét, főleg ha allergiás rá. Te meg mindent egyszerre rányomtál. Hát gratulálok. Valószínű ez az oka. Egyébként meg a bolhacsípések se múlnak el 2 perc alatt. Attól még, hogy bolha nincs benne a csípés helye még tovább viszket.
2013. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem egyszerre nyomtam ra. A frontline után vártam 1 hónapot, a neostomosan után pedig 1hetet mielőtt megismeteltem.
2013. okt. 26. 19:31
 3/4 anonim válasza:
78%
Ha kétszer fürdeted meg a kutyát akk nem is csodálom h vakarózik.. 2 héten egyszer kell.
2013. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A neostomosan használati útmutatójaban az volt, hogy 1het múlva meg kell ismételni. A vakarozast megertenem ha tényleg az lenne a probléma, hogy túl hamar ismételten meg es irritálja a bőrét. De miért bolhaszkodik?!
2013. okt. 26. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!