Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A német juhász játékos kutya?

A német juhász játékos kutya?

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem is kicsit... Bár nem nagyon tudom hasonlítani, mert nekünk szinte mindig az volt, meg még 1-2 féle. De ami most van 3 és fél évesen is olyan mint egy kölyök.
2013. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Attól függ. Gondolom ha fiatal akkor igen. Idős német juhász azonban idős emberek mellé tökéletes. Megértő, és kedves kutya, és tudja ha valami rosszat csinált, akkor elég csak ránézni és megy is befele magától az ólba! (saját tapasztalat)
2013. okt. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
buta kezelhetelen
2013. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A miénk sajnos csak 2 és fél évig élt, mert megmérgezték. :(

De nagyon játékos volt. A legkönnyebben tanítható kutyánk volt. Mindenki imádta a családban. Még a kutyákat nem szerető nagyim is.

Olvastam, hogy napi min. 4 órát kell vele foglalkozni. Nos a mi 6 tagú családunknál ez felváltott ügyeletet jelentett. Így egész nap szem előtt volt. :-)


Idős játékos NJ-al viszont még nem találkoztam.

Viszont a környékünkön van egy 3 és egy 4 éves. Azokkal az én kutyám imád játszani. Meg is lepődtek a gazdák.

2013. okt. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!