Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S.! MIt tegyek? Elutazta...

S. O. S.! MIt tegyek? Elutaztam és a kutyámnak a kajája megsemmisült! Nincs nyitva ma semmi állateledeles. Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
egy szatyorban voltak mikor jöttem a narancslé,és a kutyakaja (Kennels' favourite) és kifolyt az egész narancslé és beáztatta a tápot. Egyértelmű,így nem fogja megenni a kutya. Semmmit nem tudok neki adni ma. vegyek neki valami Pedigree hulladékot? azt nagyon nem szeretném... Ti mit tennétek? a saját kajámból nem adhatok neki,túl főszeres! csak holnapig kellene,mert reggel nyitnak az eledelesek.
2013. okt. 27. 16:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is a narancsleves táppal próbálkoznék, ha nem, akkor pedigrével vagy felvágottal.
2013. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Akkor a pedigree mellett döntöttwm.. holnapig kibírja.
2013. okt. 27. 17:18
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Helyes. Holnaptól meg már kaphatja a rendes kajáját, és minden rendben lesz. :)
2013. okt. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
15%
Ha nem eszik egy napig, akkor sem lesz semmi baja.
2013. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
A sok okos aki írja, h nem lesz baja, ha egy napig nem eszik. Nem látjátok, hogy CUKORBETEG a kutya???????
2013. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Ismerősöm kutyájának nem sok táp van, ami bejön...ha épp elfogyott az aktuális táp és még nem jött meg az új, akkor PEDIGREE JUNIORT szokott adni, amitől az érzékeny bélrendszerű kutyájának nincs hasmenése!!!

Ha Pedigree-t veszel, csakis JUNIORT!!! :)

Rossznak rossz táp, de most egyszer nem lesz tőle baja :)

2013. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
este adtam neki Pedigree juniort,ahogy Szilvi mondta. reggelre csak ment a hasa.de nam baj,vettem neki rendeset is :))
2013. okt. 28. 16:11
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem, nem láttam hogy cukorbeteg. Csak a kérdést olvastam el a válaszokat nem.
2013. okt. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Szilvi & Argos ***** válasza:
Inkább hasmenés, mint rosszullét a betegsége miatt...
2013. okt. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!