Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha van 2 testvér németjuhász...

Ha van 2 testvér németjuhász és az egyik jobban nő mint a másik akkor az etetéssel lehet baj, vagy lehet hogy az egyik az apjára a másik az anyjára ütött?

Figyelt kérdés
Az én németjuhászom most lesz 5 hónapos az ismerősömé az én kutyám testvére tehát egyszerre születtek. Az ismerősöm németjuhásza szemmel láthatóan nagyobb mint az enyém. 4 hónapos korától váltottam brit prémium tápra. Lehetséges hogy befogja hozni a növekedési különbséget, vagy az enyém kisebb termetű lesz?

2013. okt. 27. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem klónok születnek egy alomban sem. Ráadásul nem csak apja, anyja van egy kutyának, hanem nagyszülők is és azoknak is nagyszüleik, stb.

Sőt..a növekedési ütem sem egyforma még testvéreknél sem.

2013. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet az is, hogy a te kutyád kisebb termetű lesz, de az is lehet, hogy az ismerősöd megnyomta a kutyát fehérjével és ezért nagyobb. De hidd el nem jó az, ha hirtelen nagyra nő egy kutya. A Brit elég jó táp, folytasd azzal az etetést.
2013. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt sem írtad,hogy szukák vagy kanok,mert köztük alapból van különbség...plusz ha nem egy jó tenyésztőtől vásároltál,akár több apja is lehet a kölyköknek.


De egy emberi családon belül is,megnézel pl. 3 gyereket,nem egyformák...

2013. okt. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
most mekkora a két kutya?
2013. dec. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!