Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet rá venni a családom...

Hogy lehet rá venni a családomat, vagy a barátnőmet 1 vagy 2 saját kutyára?

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy tartanátok!


Lenne minden nap foglalkozva vele? Mekkora mozgástere lenne a kutyának?

Egy kutyával minden egyes nap hóban, fagyban, betegen, fáradtan FOGLALKOZNI KELL! És nem jöhet közbe olyan hogy buli, lógás..stb. Egy kutyához FELELŐSÉG kell. Lehet hogy ezt nem látja benned a családod ezért nem akarnak kutyát.

2013. okt. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Vagy akarnak kutyát, vagy sem.
2013. okt. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy lehet meg győzni anyukámat azaz a családomat,hogy engedjenek kutyát? 19/F vagyok, és nem szeretek bulizni, soha buliztam még és nem dohányzom nem iszok alkoholt. sok könyvet olvastam kutyákrol és fajtákról.
2013. okt. 26. 10:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Sorold el az előnyeit. Házőrzés, móka, boldogság. Növeli az ember önértékelését ... .
2013. okt. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nádszálkisasszony ***** válasza:
76%
Saját tapasztalatomból kiindulva nem lehet. Azóta elköltöztem és persze örökbefogadtunk egy kiskutyát a párommal :) Nem bántuk meg!
2013. okt. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mutass nekik aranyos kutyusokat élőbe, vidd őket olyan helyre.:) Biztos megjön a kedvük tőle.
2013. okt. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mond el nekik, hogy tényleg felelősségteljes vagy, mindenáron foglalkoznál a kutyáddal. Kicsit beszélj drámain :D Nekem bevált ;) 14/L
2013. okt. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!