Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes lenne elhozni, és...

Érdemes lenne elhozni, és ezzel megmenteni a további szaporítástól? (Jó anyaként árult, tüzelés előtt álló Jack Russel)

Figyelt kérdés

[link]

Megdöbbent, egyesek milyen szövegekkel passzolnak le kutyákat. Én megvenném, de csak azért hogy ivartalaníttassam, édesanyámé lenne mert álma egy ilyen kutyus. Érdemes lenne? Valószínűleg további szaporításra adnák tovább, igaz?


2013. okt. 28. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érdemes, ha fel vagy készülve egy lelki roncs kutya rehabjára. Nagy valószínűséggel nem agresszív, hanem ki van éhezve a szeretetre.
2013. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Természetesen sejtem miken mehetett keresztül ez a kutya, kiszipolyozták amíg lehetett most meg lepasszolják, lelketlen, mocskos féreg emberek vannak. Gondolom alatta a kölykeit árulják, borzalmas ez az egész...

Kutyaiskola alap lenne, mivel édesanyám hajlamos agyon kényeztetni a kutyust (nem csokival eteti, de mondjuk nem tud erélyesebben rászólni, ilyesmi, szóval ez a kettő szerintem ellensúlyozná egymást. Felhívom a számot, bár nehéz megállni hogy ne rögtön elküldjem az anyjába.

2013. okt. 28. 18:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"jól ellő, jól nevelő" - bazzeg, mint valami disznó... :(

Ha "mázlid van", és olyanok a körülmények, akkor simán megegyezhetsz vele, hogy nem jelented fel állatkínzásért, ha odaadja ingyen a kutyát. De a NAV-val is fenyegetőzhetsz, hogy mivel nem kaptál se számlát, se semmilyen papírt, vagy viszed a pénzt is meg a kutyát is, vagy holnap velük mész vissza. Mindenesetre én valami ilyesmit javasolnék, mert akkor nem is támogattad a csávót, meg el is hoztad a kutyát. És ha elküld a francba, akkor valami ismerősöd még mindig megveheti másnap a kutyát nektek.

2013. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

HA ilyen terveid vannak, akkor ne habozz!


És akár sikerül, akár nem, én így, ismeretlenül is hálás vagyok érte, amiért így gondolkodsz! :)

2013. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jujj, de jó lenne ha megtennéd :)
2013. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát én mindjárt tökön lövöm magam... pedig nincs is. Ez a kutya már legalább négyszer ellett, nem is tudja pontosan mert előtte is "erre használták". De, idézet következik: "Nem lóg úgy a csöcse szóval van még benne pár alom!" Mondtam, hogy szerintem a 30 ezer sok, persze egyből lehetett egyezkedni, mert "nagyon sürgősen el kell vinni onnan". Közölte, hogy neki az is jó, ha a következő alomból adok majd neki 1-2 szukát vissza, és akkor odaadja most ingyen.

Csak én gondolom, hogy ha nem írunk szerződést és ivartalaníttatom a kutyát tehát tőle már egy darab szukát nem lát az jelen esetben nem lesz etikátlan dolog? :D

2013. okt. 28. 19:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Na, hát ez a helyzet így tálcán kínálja magát :D Majd beadod neki, hogy méhgyulladása lett, sőt, tőle hoztad el méhgyulladással, azért kellett megműttetni, tehát eleve "használhatatlan" volt, úgyhogy már csak azért sem fizeted ki, hátha erre nem hepciáskodik majd tovább :D
2013. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
ez a legjobb, még azt is hazudhatod, hogy van már egy kanod, és természetesen vissza adsz 2 elsőválasztású kölyköt. ztán illa berek, mint ahogy ezek a szemetek szoktak eltűnni, amikor kiderül, hogy beteg a kölyök.
2013. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azok a cicik... Szegény kutya. Vidd haza, különben elviszi egy olyan, aki még vagy öt évig "munkát" ad neki...
2013. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Holnap megyek érte! :)

Csak szembe ne köpjem a "gazdáját". Csepp a tengerben, de öreg napjait tisztességben élheti le, és nem lesz több felesleges alom az biztos.

Egyébként "megegyeztünk" abban, hogy majd adok neki 1-2 szukát, így nem kell fizetnem. Hülye barom, de úgy vagyok vele hogy megérdemli. :D

2013. okt. 28. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!