Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 8 éves 30 kilos Pitet és...

Szisz_ kérdése:

Egy 8 éves 30 kilos Pitet és egy fél éves staffot szeretnék heréltetni. Sopron vagy Győr környékkén keresek jóhirü állatorvost. Megköszönném ha valaki egy hozzávetőleges árban is tudna segiteni, össze kell-e majd törnöm a perselyem? :D Köszönöm.

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30 kilós kan kb 15-20 ezer között,a fél éves kb 10-15 ezer,dokitól függ.Orvost nem tudok mondani,nem vagyok ismerős arra.
2013. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ, ez is segitett :) Mégegyszer kössssssz :)
2013. okt. 28. 19:50
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Én fél évesen még nem ivartalaníttatnám, de te tudod... Kellenek azok a hormonok ahhoz, hogy rendesen kifejlődjön a kutya.
2013. okt. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Két him harci kutya egy panellakásban... hidd el nem kellenek azok a hormonok. Jártas vagyok a kutyapszichológiában, és ez alapján döntöttem igy. A kérdésem sem erre irányult.
2013. okt. 29. 10:33
 5/13 Quadral ***** válasza:

Attól, hogy még nem lesz meg a golyójuk attól még ugyanúgy dominánsak lesznek, ezt minden kutyapszichológiában jártas ember tudja. Szóval ha ilyen jellegű a problémád van, akkor kösd fel a gatyádat, mert nem fogja megoldani. Max egy lehelhetni fog segíteni rajta/Neked. Főleg ha harcoltatod őket, akkor meg pláne utálják egymást.

Kérdésedre a válasz: 30 ezret minimum ott fogsz hagyni.

2013. okt. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Isten ments hogy harcoltassam öket, babát tervezek a párommal és nem hála istennek nem dominánsak, hiszen azok mi vagyunk, de a szüntelen jelölgetés megszüntetése a cél, hiszem babakocsival nem tudok megállni minden fánál. A célom ezzel hogy ha ne robbanjon szét a golyojuk, mert nem tudnak párzani.
2013. okt. 29. 15:00
 7/13 Quadral ***** válasza:

Először is sok sikert a babához! :)

Másodszor: akkor nem értem, hogy miért harci kutyáid vannak ;) (Harci kutya az, amelyiket ringbe küldenek, ez nem egy fajta, az csak egy szerencsétlen egyed)

Harmadszor: Nekem az ivartalanított kanom össze-vissza jelölget séta közben. Ebben nem láttam nála változást. Viszont annyiból tényleg egyszerűbb lesz Nektek, hogy a tüzelő szukák nem fogják elvenni az eszüket :)

2013. okt. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem ez a kedvenc fajtám. Nem azért mert régen harcoltatták, én nekem 2 kutyám van. A fajta csak segitség, hogy hogy vezesd le az energiáit. pl egy pittel köss egy rongyot a fára, hagy cibálja amíg elfárad, az agárral mondjuk labdázhatsz, hagy fussa ki magát, egy Beagle szeret nyomot követni lehet vele bujócskát játszani. De mint kutya!! Csak nézzél utána, milyen kutyát ajánlanak baba mellé.. ne lepődj meg, ha harci kutyákat, hiszen nekik van a legnagyobb fájdalomtűrő képességük, amikor a baba belemar vagy ráesik, ők meg sem érzik, amikor egy kisebb fajta már lehet odakapna a fájdalomtól. Az sok éveken át tartó harcoltatásuk során, kialakult bennük egyfajta tisztelet az ember iránt, mert abban az időben nem volt idő szeretgetésre, szót kellett fogadniuk és kész. Igy ez meg is maradt a jellemükben.
2013. nov. 4. 08:40
 9/13 Quadral ***** válasza:

Tisztában vagyok a fajtát képességeivel, és eredeti használatukkal. És azt is tudom, hogy milyen fájdalom küszbük van ezeknek a fajtáknak.

De harci kutya az, amit harcoltatnak, és nem azért harci kutya, mert stafford vagy pitbull a fajtája. :D

Ezek harci kutyá (voltak, szerencsére):

[link]


De ő nem harci kutya, hiába ugyanazon fajta:

[link]

2013. nov. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nevelese valogatja a masikbol is lehetne az ha arra tanitanak.
2013. nov. 6. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!