Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 8 éves 30 kilos Pitet és...

Szisz_ kérdése:

Egy 8 éves 30 kilos Pitet és egy fél éves staffot szeretnék heréltetni. Sopron vagy Győr környékkén keresek jóhirü állatorvost. Megköszönném ha valaki egy hozzávetőleges árban is tudna segiteni, össze kell-e majd törnöm a perselyem? :D Köszönöm.

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 19:25
1 2
 11/13 Quadral ***** válasza:
De még egy tacskó is lehet az, ha arra tanítják! Csak épp méreteiből adódóan sosem lesz sikeres harci kutya :)
2013. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Orulok h kozos nevezore jutottunk. Nem csipem a tacsikat :P
2013. nov. 7. 12:28
 13/13 anonim ***** válasza:
minden elismeresem h ivartalanittatod oket. nem tudom emberek miert gondoljak meg mndig h a harci kutya azt jelenti h harcoltatjak oket vagy h harcoltatni kell oket! ez baromsag. egy angyali kis kutyus a pit vagy amstaff v barmelyik kutya. es akarmelyik fajtabol lehet vadallatot csinalni h a gazda egy vadallat. az mas kerdes h ha harap akkor egy pitbull vagy boxer vagy amit akarsz nagyobb kart okoz mnt egy tacsko de ez mellekes bban a kerdesben h egy kutya milyen fajta ill h agressziv vagy dominans vagy sem. nem tudom amugy kiherelik e ennyi idosen de semmi baja nem lesz attol h nem tevekenkednek a hormonjai szerintem ez is butasag. mindel hamarabb annal jobb. asszem 8 honaposan szoktak de hatha mar most is kinyissantyak neki a golyocskait. legalabb prosztatarakja sem lesz!!
2014. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!