Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni az ilyen buta...

Mit lehet tenni az ilyen buta emberekkel? Mit lehet mondani?

Figyelt kérdés

Voltam ma kutyát sétáltatni. Egy csivavám van.

3 tagú roma lány ment előttem, az egyik megszólalt hogy " de csúnya ez a kutya". Nem feleltem rá, a másik elkezdett visongatni a kutyám pedig nem szereti, és ilyenkor picit ez felidegesíti.

Szóval vicsorított, erre az a csaj aki azt mondta hogy csúnya, azt mondta hogy mindjárt lerúgja a fejét. Mi lefordult hogy elolvassak egy hirdetést kényszerből. Más nem jutott eszembe.


2013. okt. 28. 20:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell csinálni a nem romákkal is. Tovább kell menni, mert ha beléjük kötsz akkor még rosszabb a helyzet. Ezen jót mosolyogtam: 3 tagú roma lány! a lány három tagból állt? vagy hogy érted?
2013. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

3an voltak.


Én sem szóltam semmit nyilvánvaló hogy ők akartak provokálni.

2013. okt. 28. 20:24
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Ez ma már általános sajnos, nem tudsz sok mindent tenni. Örülj, hogy még szerencsésebb voltál.


(Egy ismerősömet megverték és kirabolták, de sikerült őket elkapni és feljelentette őket. A bíróság ellene ítélt, büntetést kellett fizetnie, mert rájuk dobott egy kukát önvédelemből. Csak egy példa erre a csodálatos országra.)

2013. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
"3 tagú roma lány ment előttem" LOL
2013. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
De legalább megfelelő topikba került a történet. Állatok...
2013. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem még is mit lehet tenni? SEMMIT... Vagy kivered a szart is ezekből a hulladék emberekből vagy annyiban hagyod.
2013. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én hordok magamnál gázsprét a kis kutyás tatyómban. Valószínűleg nem reagáltam volna semmit, ha meg nagyon felcseszik az agyam, előveszem a sprét és mehet a móka. Csak aztán jön a száztagú család a tezsvírekkel...:S


-kispalikee-

2013. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, sehogy se lehet jól kijönni az ilyen helyzetekből. Nekem máltaim van, hosszúra van hagyva a szőre. Neki meg elkezdték, hogy "jaj de szép kutya, add már nekem, nem adod ide?" Komolyan mondom, az volt a szerencsém hogy előtte akciófilmet néztem:D És benne voltam az érzésben, jó csúnyán nézhettem rájuk, mert meglökte a mellette visongó csajszi azt, aki ezt mondta, aztán elkezdtek máson vonyítani.

A lényeg, hogy ha kötekedni akar az ember, akkor bármibe bele tud. Nem kell vele foglalkozni, vagy a helyzetnek megfelelően látványosan lesz*rni őket, vagy elnézni, vagy csúnyán nézni, vagy csak egyszerűen nem foglalkozni a helyzettel. És ezt tényleg a helyzet dönti el, érzed hogy mikor mi a jobb, mi kell ahhoz hogy ne sződd tovább a hülyeségüket.

2013. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

A buta emberrel, pláne még ha cigány is, semmit nem tudsz tenni!


Az én rottweileremet is megszólják, csak ugye az másképp néz ki, ha kiáll két lábra és úgy vicsorog rájuk...


Én a helyedben amúgy biztos, hogy visszaszóltam volna, ahogy teszem azt most is, ha pl. valamelyik kutyámat megszólják. A másik kutyám nem tud megvédeni, ha nekem jönnének, de én akkor sem tűröm, hogy egy cigány megszólja. Nálam mondjuk van gázspray, szóval akár nekem is jöhetne...


Ha félsz tőlük, akkor ne szólj vissza, hagyd rájuk, mást nem tudsz tenni, viszont nem árt, ha beszerzel egy gáz vagy paprikasprayt....

2013. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

9es vagyok.


Egyébként az se jó, ha nagyon megalázkodsz előttük és látják rajtad, hogy nem mersz visszaszólni, vagy szembeszállni velük, mert pillanatok alatt "rákapnak" az emberre és olyankor már nehéz helyre rakni őket.

2013. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!