Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a bullterier...

Mi a véleményetek a bullterierről?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm szerint nagyon csúnya kutya,de nekem nagyon tetszik és majd szeretnék is egyet.

2013. okt. 29. 17:55
1 2
 1/11 sippara ***** válasza:
87%
Csak olyan embernek ajánlanám, aki lélekben egy kicsit maga is bullterrier. Minden más esetben csak egymás agyára mentek a kutyával.
2013. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Nekem nagyon bejönnek. Kedvenc kutyafajtám.

Egyszer majd én is szeretnék egyet. :3

2013. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Hát igen, ahhoz olyannak kell lenni :D Én is szerelmes vagyok beléjük, de szerintem megőrülnék tőlük, úgyhogy inkább nem erőltetem a dolgot :)

Ha komolyan érdekel a dolog, látogass meg egy-két tenyésztőt, ismerkedj meg a fajtával rendesen.

2013. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%

Igen, valóban csúnya, főleg a régi, használható önmagához képest.


Mostmár nem sok mindenre jó, max. otthoni bohócnak. Nem valószínű, hogy tartanék.

2013. okt. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Mi egyet ismerünk személyesen, ő nagyon hebrencs, és nagyon nem ért a "szóból", amikor rászólnak a kutyák, mert sok nekik. Szerintem csúnyácskák, de nyilván mindenkinek más a szép.
2013. okt. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Most ez a divat.Öt év múlva más lesz,majd akkor mindenki lecseréli az újra.
2013. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csúnya, csak furcsa. Rengeteg kutyást ismerek, de bullterierrel még nem találkoztam közelről. Messziről jópofának tűnik:)
2013. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

Szeretem a fajtát,egyetértek azzal,aki szerint a bullterrierhez kicsit bullterriernek kell lenni.Nem mindenkinek való ez tény.


Szeretem őket,és jövő nyárra tervbe is van egy az Independenttől :)

2013. okt. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

Nekünk két ivartalanított szukánk van,imádjuk őket.Előző egy fehér kan volt,17 évig élt.Mindig ilyen kutyáink lesznek.

Akinek még nem volt,el sem tudja képzelni azt a szinte beteges ragaszkodást és imádatot,amit a gazdi kap tőlük.

Cserébe azt kell érezniük,hogy nagyon fontosak a gazdinak.

2013. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Mindegyik válasz hasznos volt...

2013. okt. 30. 05:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!