Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyátok van? Ha...

Milyen fajta kutyátok van? Ha tehetnétek, most milyen kutyátok lenne és miért? Ha van kutyátok, akkor meséltek hosszan róluk?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődöm:D :)

2013. okt. 30. 10:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

Van egy vizsla keverékem és egy rottweilerem. Szeretnék még egy magyar vizslát, lehetőleg szukát. Azért mert nagyon tetszik kívül, belül.


Nem mesélek hosszan róluk.

2013. okt. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 sippara ***** válasza:
70%
Egy huskym van és kispalikee-nél ideiglenesben vár rám a roti leányzóm :) ha tehetném, most azonnal elhoznám a rotit, egyelőre több kutya nem kell, elég lesz egy harminc kilós kamasszal megküzdeni egyszerre :D
2013. okt. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Két amstaffom van, egy fókabarna szuka és egy cirmos-fehér kan (igen, tényleg olyan, mint egy nagy macska).

Ha tehetném, és nagyon sok időm és pénzem lenne, orosz agarakat tartanék.Álomkutyám, imádom. :)

Kilátásban van egy merle dog kutyus, persze csak költözés után.

A borzoj mellett nagyon szívesen tartanék bullterriert, salukit, landseert...Nem tudnék dönteni, annyi kutyafajta van, ami nagyon tetszik.

De viszont megfogadtam, hogy egyszer lesz egy maszkos fakó pulim. :)

Mit meséljek róluk?A kutyáimról minimum könyvet lehetne írni, de szerintem minden gazdi így van ezzel :D

2013. okt. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 sippara ***** válasza:
55%
DoomSynx, szabad látni - akár privátban - képet a drágákról? Érdekes színű staff rajongó vagyok :)
2013. okt. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Most tacskóm van , még csak 5 hónapos . Imádom,csak kis rosszaság :) Lakásban van . Eredetileg yorkit szerettem volna,de aztán mégsem,mert féltem hogy nagyon kényes lenne . A tacskóm próbált ugye főnökösködni az elején :) Nem tetszett neki,amikor nem az volt amit ő akart,de már tudja ki a főnök :) Szokott duzzogni,amikor le van cseszve :) Viszont nagyon tud bocsánatot is kérni :) Okos kutya,tudja,mikor csinál rosszat :) Nagyszájú,bár valójában fél... szóval ugat,amikor éppen hall valamit,de fut is hozzám :D De ez lehet megfog változni,ha nagyobb lesz :) (remélem )
2013. okt. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...egyszer azért még szeretnék yorkit szerintem :) Mert régóta tetszenek :)
2013. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi!:D Azt kihagytam,hogy képet (ha akartok) küldtök róluk? :) Amúgy nekem most nincs kutyám,viszont egy újfundlandit,vagy magyar vizslát szeretnék,esetleg tacskót. :)
2013. okt. 30. 11:16
 8/20 lacekosz ***** válasza:
89%
Nekem két foxim van. Nagyon aranyos, ugrálós, értelmes, fogékony a tanulásra. Szerintem igaz munkakutya. Nem beszélve arrol hogy milyen jó kártevőirtó a multkor ha hiszitek ha nem a kettő 9 patkányt fogott 1 nap alatt valamint nem tanitottam meg arra hogy ha azt mondom neki hogy: keress akkor keressen de mégis ha azt mondom hogy keress akkor szimatol bebujik mindenhova és keres
2013. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

Sippara:

Persze, szívesen teszek fel róluk képet. :)

Bocsi, hogy így össze-vissza raktam fel őket, de tetűlassú a netem.


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. okt. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Azon a képen, amikor ketten vannak a fotelban, és Django aznap került hozzánk, Yuba pont tüzelt, és ezért vág ennyire morcos fejet, valamint ezért van rajta PlayBoy nyuszis bugyi. :D Eleinte nem nagyon csipázta a kölyköt, morgott rá, húzta a száját, de ma már el sem lehet őket szakítani egymástól. :)
2013. okt. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!