Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyátok van? Ha...

Milyen fajta kutyátok van? Ha tehetnétek, most milyen kutyátok lenne és miért? Ha van kutyátok, akkor meséltek hosszan róluk?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődöm:D :)

2013. okt. 30. 10:48
1 2
 11/20 sippara ***** válasza:
41%
Óóó, gyönyörűek :) A kanon látszik ám, hogy kemény dió, igazi rosszaság tekintete van :) A szuka pedig simán csodaszép a nagy, okos kockafejével :) Gratulálok hozzájuk!
2013. okt. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%

Sippara:

Nagyon szépen köszönjük!^^

Jól látod: a kannál rosszabb kutyát nem is kívánhatnék, mindent elkövet, hogy a hajamat tépjem egy-egy akciója után. :D Ma reggel arra keltem, hogy bokáig járok a szivacsdarabokban: cafatokká tépte éjszaka a fekvőhelyét.Őkelme büszkén hempergett a szivacshalom közepén, és elégedetten el is aludt benne, úgy látszik, darabokban kényelmesebb egy majdnem 2 négyzetméteres szivacs. :D

A szuka tökéletes ellentéte a kannak: kimért, igazi dáma, amolyan "kékvérű". :) Mindent háromszor megfontol, gondolkodik, engedelmes és mindenkit szeret.

Nagyon szépen köszönjük a dicsérő szavakat, ritkán hallani. :)

2013. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%

Az én tacskóm :

Kisebb korában :) : [link]

[link]

Amikor szétszedte az egyik ágyát :D : [link]

Mostanában : [link]

[link]

[link]

2013. okt. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%

Van egy menhelyi keverékünk (snaucer mix) illetve egy staffordunk (tk-s).

A közeljövőben tervezünk egy cane corsot,mert párom kedvenc fajtája,illetve életemben még mindenképp akarok egy hófehér szemfoltos bullterriert,illetve egy dán dogot.

De előbb a corso :D


Emellett ideiglenesezünk,ha módunk van rá.

2013. okt. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 sippara ***** válasza:
73%

Ha már mindenki mutogatja, mutogatom én is :) ők azok:


[link]

2013. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%

Sippara, csodaszépek az ebzetek! *.* Látszik a jellegzetes husky mosoly, a roti meg mintha nagyon tanakodna valamin magában, elgondolkodó szeme van. :) Imádom az ilyen nagy, mackós kutyákat, gyönyörűek!

Tippelek: Max a husky, igaz? :)

2013. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem egy 2 éves újfundlandim van (szuka).Bonnie a neve,nagyon játékos,aranyos és bolondos:DDHa kell képet is küldök róla:)
2013. okt. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

17# vagyok:)


Ilyen volt kölyök korában:

[link]

[link]


és ilyen mostanában: (az egyik mondjuk tavalyi)


[link]

[link]

[link]

2013. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekem argentin dogom van, és ha tehetném, argentin dogom lenne:) Volt egy vizslám kiskoromban, és felnőtt életem elején egy bulldogom.


A dogo még kicsi, de rakok fel majd képet.

2013. okt. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Két Újfundlandi kutyánk van, egy 3 éves és egy 15 éves. A kisebb igazi mókamester, rá kell nézni és elkap a nevetés olyan kis mókás az arca, mikor a lépcsön ülök halkan mögém ül és a nyakamba teszi a fejét aztán persze követel egy kis simogatást. Egyébként nagyon hüséges és engedelmes, mindenért egyszer kell csak szólni. Az öreg már szegény nehezen jár, most a gyógyszerek segítik a lábait, most is úgy szeret mint egy odaadó kiskutya, imádnivaló, neki is elég egy szó hogy kövesse a parancsaim. Most pedig 3 hete vettünk magunkhoz egy kis örömzsákot, egy bullmasztiff kislányt. Szörnyen édes, ugrál mint egy kis zerge, akinek nincs bullmasztiffja nem tudja hogy tud nézni mikor az öledbe akar mászni a kis édes és bújik, belemászik az ember nyakába és odaszorítja a fejét az arcodhoz. Minden percben ott van ahol én, ha meg éppen dolgom van ott csahol a nagyok mellett. Szörnyen édes, már látszik rajta, hogy figyel, egyre töbször fordul elö hogy nem kell 2-3x szólni hogy lábhoz jöjjön. Egyébként az Újfundlandi tökéletes választás minden embernek szinte, ha mozgatni akarod akkor csinálja és fut, ha éppen egy ölelgetni való társ kell akkor ö megy és bújik, a vízpart neki meg a paradicsom, imád csobbanni a melegben. Sok szerencsét majd hozzá!:)
2013. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!