Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van Magyarországon megbízható...

Van Magyarországon megbízható Kanári szigetei kutya kennel? Vett valaki Magyarországról kutyát? Kérem, csak olyan írjon, aki tenyésztőtől, törzskönyves, szűrt kutyát vásárolt.

Figyelt kérdés
[link] - őket ismeri valaki? Nagyon szimpatikus a hölgy, és a kutyáknak is jó eredményei vannak.
2013. okt. 30. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a Zlatibor kennelt néztem anno,igaz elég gagyi az oldal,törzskönyv sincs kitéve,se eredmények,se semmi...Így nem biztos,hogy vennék tőlük,de a kutyái küllemre tetszenek.Persze orvosi szűrések nélkül nem vennék kutyát...Esetleg érdeklődni lehetne nála,hogy vannak-e ilyen papírok,vagy sem.
2013. okt. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


én nem vettem, csak az Ebugatta egy régi adásában szerepeltek, nagyon emberséges és szimpatikus család. A Te linked is szimpatikus! Bocs, hogy nem tudtam közelebbi tapasztalattal szolgálni, jó vásárlást!

2013. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kölyökkel csak törzskönyvet kapsz. Semmiféle szűrést még nem csinálnak kölyöknél.
2013. okt. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
a kölyköknek nincs szűrésük, csak a szüleiknek - de ha felnő akkor csináltathatsz neki szűrést, bár nem szükséges, hogy nem valószínű hogy örökölt volna betegséget
2013. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én úgy tudtam, hogy ezeknél a nagy testű kutyáknál már kölyök korban csinálnak diszplázia előszűrést. Azt tudom, hogy a szűrés eredménye csak 1 éves kor után végleges...

Köszi a válaszokat!

2013. okt. 30. 21:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is megbízható kennelt keresek, bár én nagyon válogatós vagyok. A kanári szigeteki nagyon heterogén fajta, így kennelen belül is eltérhetnek a típusok. Nekem a Zlatibor kennel egy vicc, a kutyákat nézve nem egy canario fajta jut eszembe. Viszont amit te belinkeltél a rey gladiador nagyon jó kennel, én nyugodt szívvel vennék tőlük. Én presa típusú kutyát keresek, nem szeretem a nagyon tömeges, túlzottan vastag csontozatú típust. De ez most mindegy is :)


Amik még jók kennelek:

- [link]

- [link]

- [link]

- [link] (Guardia de Fuego)

- [link]


Remélem tudtam segíteni.

2013. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok linket! :)
2013. okt. 31. 11:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :)
2013. okt. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!