Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana tápból egy 1 éves...

Acana tápból egy 1 éves bordeuxi dog (kb 45kg) kutyának mennyit kell adni naponta? Kimérve veszem, nem tudom megnézni a csomagoláson.

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 17:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

7-es Neked is van?:)


[link]


életben szebb:)

2013. okt. 31. 11:46
 12/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy baromság kimérve venni...csak ahova járok, csak kimérve van. Mindig veszek neki mellé valamit, vadhúst, nyuszit, játékot...
2013. okt. 31. 11:47
 13/16 anonim ***** válasza:
Persze a te dolog, nekem is volt, hogy kifogytam fizu előtt, így nem tudtam nagy tételben rendelni, és gyorsan vettem pár kilót kimérve. Hát 1200 ft volt kilója, ha neten rendelek egy zsákkal (18kg) az meg kb 700-800 kilónként. Ráadásul nem kell cipelni, mert házhoz hozzák és én is szoktam mellé rendelni ezt-azt, 8.000 fölött szinte mindenhol ingyen kihozzák.
2013. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mennyi kilója, sosem csak tápot veszek.
2013. okt. 31. 21:23
 15/16 anonim ***** válasza:

7es vagyok, nagyon szép a kutyusod :)

nekem egy bordeaux-i keverékem van, apukája ismeretlen.

egyébként nálunk a Josera vált be, nagyon meg vagyok vele elégedve.

egyébként az etetési táblázat csak irányadó, kondot kell figyelni.


viszont had kérdezzem meg.

mostanában elég sok olyan bordeaux-i-t látok, akiknek kicsit hosszúkásabb a feje, vagy az orra és nem az a "Hooch-típus"

mi erről a véleményed?

2013. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Az enyémé pl határeset:) életben sokkal szebb...

ezzel az orral is horkol, megértem, hogy egyre hosszabbra tenyésztik:))

egyébként pl. a labradoroknak is van azt hiszem amerikainak meg europainak nevezett fajtája...a hengeresebb testű, nyomottabb orru, meg a "formásabb".

mivel ő még "kicsi", nem tudom milyen lesz mire kifejlődik. Fantasztikus a természetük, abban biztos vagyok

2013. okt. 31. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!