Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete szappant használt már...

Fekete szappant használt már itt valaki? Tényleg jó?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy hatékonyan tisztítja a pórusokat, viszont nem tudom, merjek-e venni magamnak, nehogy fölösleges pénzkidobás legyen ez is, mert régebben bolti termékekkel próbálkoztam, tonikokkal, arclemosókkal, stb., de a legtöbb egyáltalán nem használt, a többitől meg csak még pattanásosabb lettem...

aztán kipróbáltam a sószappant, az kimarta az arcomat.

szóval ezért gondoltam, hogy a fekete szappant próbálom ki, csak félek, ez is marná a bőrömet vagy valami...

szóval van itt olyan, aki használt már fekete szappant? tényleg elmúlnak tőle a pattanások meg a mitesszerek? mennyibe kerül egy és hol lehet szerezni?

15l


2013. aug. 2. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen bevált, kevesebb lett a pattanásom és utána tisztának érzem az arcom :)

Egy kicsit szárítja de nekem nem vészes

Csak ajánlani tudom

15L

2013. aug. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. aug. 3. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!