Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya táp váltás után több és...

Mony kérdése:

Kutya táp váltás után több és büdösebb széklet?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyok egy Yorki gazdija.Az első hetekben nagyon tudatlan voltam és Pedigreevel etettem,mert azt hittem az milyen minőségi táp.Végre elfogyott és néhány hete fokozatosan átváltottam Real Nature-ra,amitől viszont sokkal több lett a széklete,meg többször is kakil és sokkal büdösebb is.Ez baj?Mitől lehet?Nem megfelelő a táp?

2013. okt. 31. 07:56
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ha büdös, az azt jelenti, hogy tápláló és hogy az megfelelő a kutyusnak. A széklet mennyisége is a tápanyagtól függ
2013. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó ez nagyon bölcs volt. Az én kutyáim húst esznek, mennyiség kevés, szag nem igazán erős. Akkor gondolom rossza a kaja amit kapnak, mert nem büdös a vègtermék:-)
2013. nov. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!