Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kell szájkosár egy 30 cm...

Kell szájkosár egy 30 cm magas kutyának? (Cavalier king chrles spániel) Többi kérdés lent

Figyelt kérdés
Kell szájkosár neki amikor buszozunk?És lenne még pár kérdésem.Pelenkára szoktassam vagy az utcára vigyem kezdettől fogva?Mert amíg nem kapja meg az összes védőoltását addig nem nagyon akarom levinni nehogy baja legyen.És ha pelusra szoktatom akkor hogy szoktassam utána hogy az utcán végezze dolgát?Valaki tud valami jó cavalier king charles spániel tenyésztőt?Köszi:)

2013. nov. 2. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Nem hiszem hogy kell. Igazábol a buszvezetőt se nagyon érdekli. Jóféle kutyát választottál, könnyen tanítható úgyhogy ráéri később is utcára vinni. Egyépként mivel nincs valami ijesztő kinézete nem hiszem hogy az utasok is fenyegetésnek vennék. Én már láttam sokkal nagyobb kutyákat buszon szájkosár nélkül.
2013. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Buszon minden kutyára kell szájkosár, és legyen nálad az oltási könyv, így nem tudnak semmibe se belekötni...
2013. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kutyád mérete miatt akár hordozóba is utazhat. Olyankor nem kell semmi rá. Szabadon viszont minden kutyára kötelező a tömegközlekedési eszközökön a szájkosár.
2013. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Mindig legyen nálad,mert kisebb kutyáknál nem nagyon kérik,de bármikor belefuthtsz olyan ellenőrbe,aki leszállít vagy nem enged fel,vagy büntet.Nekem textil van,az nem zavaró,elfér a zsebemben is.
2013. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi sokszor BKV-zuk, sosem volt még bajunk sem az utasokkal, sem ellenőrrel :) Nem egy ijesztő fajta, az utasok is általában simogatni szeretnék.

A jó tenyésztő mindenkinek mást jelent. Szerintem látogass kenneleket, ismerkedj tenyésztőkkel, és te eldöntöd, neked melyik szimpatikus. Nagyon fontos, hogy szűrt szülőktől vegyél picit, mert sajnos itthon is elérte a fajtát a szoporítási hullám, sok az örökletes betegségekkel terhelt egyed.

2013. nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!