Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az extra mini yorki milyen...

Az extra mini yorki milyen sullyú, milyen nagy lessz, ha megnő mennyit eszi, mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Akik úgy gondolják hogy nincs ilyen fajta kutya azok ne írjanak köszönöm!!
2013. nov. 4. 10:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

nem gondolom, hogy nincs ilyen fajta...én TUDOM,hogy nincs ilyen fajta.

Ezen az oldalon fenn van az összes FCI által elfogadott fajta: [link] mini és főleg extra mini nincs... érdekes...

2013. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mivel NEM létezik ilyen fajta ezért nincs is standard-je Nem lehet tudni milyen nagy lesz, épp ezért azt se lehet tudni mennyit eszik.


Az hogy mennyibe kerül a szaporító dönti el 30-70ezer között lehet valahol.

De ő ezeket a kölyköket nem minőségi táppal eteti amire szükségük lenne. Oltásaikat se kapják meg rendesen féreghajtóról meg még nem is hallottak.

És tedd össze majd a két kezed, ha megéli a 3-4éves kort.

2013. nov. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

már eleve nincs olyan hogy mini yorki, hiszen a yorki alapból toy méretű, aminél kisebb nincs. van az olyan yorki, ami nem éri el a standard méretet. DE ha egy kutya nem megfelelő egy fajtának akkor azt lehet e az adott faj jelőlésével illetni?


vagy te az extre mini yorki alatt a cupsize puppies-ra gondolsz ami kutyának nem nevezhető koreai gyártmány?

2013. nov. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A kutya leendő méretére akkor lehet közelítő becslést adni, ha van neki egy fajtastandardja. Ebben benne van a méret is, te magad is elolvashatod. Mivel extra mini yorki nem létező fajta, ezért nincs standardja sem, így a mérete se meghatározott. Az ára pedig az ingyentől az "amennyit a buta emberek hajlandóak kifizetni érte"-ig terjed. Mennyit eszik? Számít ez egy ekkora kutyánál?
2013. nov. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted egy nem létező fajtának, hogyan tippelje meg bárki is a várható méreteit??

Láttam én már 5 kg ra nőtt mininek vett yorkit :D

2013. nov. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

a yorki standardja:


"A testtömegük nem haladhatja meg a 3 kg-ot. Némely országokban 2.5 kg alatt nem engedélyezett a fajta tenyésztése."

2013. nov. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen,valóban mennek ilyen mini manók a piacon,belőlük lesznek a giga yorkik.Az így hirdetett kutyáknál ugyanis soha nem tudod mit vásárolsz be,mert szapórítók próbálják mindenféle szöveggel eladni a kutyáikat.Szóval nem tudhatod,hogy amit mininek adnak,valóban az lesz e,de mellette számoljatsz egy csomó eü.problémával,mert az garantált.Tenyésztőknél,kennelekben előfordul időnként az átlagnál kisebb kutya,de azt ivartalanítva lehet csak megvenni és százezer Ft.felett kezdődik az ára.De ha jó kennelből veszed,garantált,hogy a normál yorki is kicsi lesz,nem úgy,mint a szaporítótól vett kutyák nagy része.
2013. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nevetséges már ez az egész.

Amúgy sem értem, miért akarjátok lebeszélni Ancikát, hogy extramini yorkit vegyen, mikor a szomszéd irén lányának is olyan van. :D


amúgy pedig:

[link]


-- >Ez angolul van! :D

2013. nov. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nincs ilyen fajta kutya. :)

Vagy akkora lesz, hogy meg sem találod a lakásban, vagy akkora, hogy német juhásznak nézik.Szapis kutyánál semmit sem lehet tudni, hiszen a szaporító nem a fajta nemesítésén dolgozik, hanem azon, hogy minél vastagabb legyen a pénztárcája.

Ismerősöm vett "yorkit" csomagtartóból, 15 ezer forintért.A kutya most 3 éves, yorki színe van, hasonló külseje, és 12 kiló. :)

2013. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Valaki magyarázza már meg, hogy miért akar mindenki extra mini akármit? A normál méretűvel mi a baj?
2013. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!