Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 éves bernáthegyinek milyen...

2 éves bernáthegyinek milyen tápot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
olyat ami nem a legdrágább, de mégis jobb minosegu!Koszi!
2013. nov. 5. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
kutyatápot mindenképp
2013. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ártottam én neked?
2013. nov. 5. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen elég nagy "macid" van - gondolom ezzel arányos étvággyal:)


A "jobb" minőség alatt mit értesz?


Mert ha utánanézel én javaslom a Brit tápokat ár-érték arány kíváló, a beltartalmi értékek szintén.

2013. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is a BRIT-en gondolkodok,ahogy nezegetem a weboldalakat, arban is elég jó. 2 bernáthegyim van és eddig olcsobb tapokat vettunk nekik, és mivel az egyik rokonunk olyan helyen dolgozik ahonnan tudott szerezni hust a kutyanak, ezt adtuk nekik. Viszont ugy nez ki megszunik a munkahelye,es mivel ket ekkora kutyanak nem birnank vasarolni rendszeresen ennyi hust, arra jutottunk hogy legjobb lenne valamilyen normalisabb tapot venni nekik amivel jol is laknak. Persze maradek, meg ez az mindig jut nekik ezen tul is.
2013. nov. 5. 14:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát a táp árából etethetnéd őket akár PRAY/Barf módszer szerint is, de kérdéses, hogy van-e a közeledben jó forrás húsügyben.


Biztosan lesz majd itt egy-két válaszoló akik bővebben kifejtik a lényeget, de a Brit szerintem jó választás lehet, ha nincs más lehetőséged.


Az előző voltam

2013. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Maradékra semmi szükségük,főleg ha azok emberi maradékok.Két ekkora kutyánál,ha megbetegszenek a sok rossz kajától,akkor miből fizetitek az orvost?


Inkább megelőzésbe kéne fele annyi pénzt ölni,mint utána az orvosi kezelésbe.


Jó minőségű táp,mind a kettőnek és zöldkagyló kivonat.

Emberi,fűszeres,sós maradék nem kell nekik.


A Brit jó választás lehet,vagy esetleg a Brit Care,az magasabb minőség,de nem sokkal drágább.


Illetve a Barf és Prey módszer is hasznos és olcsóbb.De arra oda kell figyelni,főleg ekkora kutyáknál,hogy mindenből megfelelő mennyiséget kapjanak.

2013. nov. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!