Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a világító...

Mi a véleményetek a világító nyakörvekről?

Figyelt kérdés
Használ, vagy használt valaki ilyet?Gondolkodtam ilyesmin a kutyáinknak,de nem tudom mennyire jók?Vízállóak?Lehet bennük elemet is cserélni,vagy bírja ameddig bírja?
2013. nov. 7. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ha gyakran el akarnám engedni a kutyámat valami sötét, nem megbízható helyen, akkor lehet hogy beruháznék egyre. Egyelőre nem érzem szükségét.
2013. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az enyémben lehet elemet cserélni, nem vízálló, de az esőtől meg a hótól nem lesz baja. A kérdés arra vonatkozó részét hogy "mennyire jók" sajnos nem értem. Világít, csak és kizárólag erre jó.
2013. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nálunk akkor volt jó, amikor kint voltunk a nyaralóban, és esténként sokáig ültünk a kertben, sütögettünk stb, akkor, ott a vaksötétben jó volt tudni merre jár a kutya :)
2013. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam mennyire bírja a gyűrődést,ugyanis a kutyáim eléggé durván játszanak egymással,és nem szeretném ha szétesne.Elég sötét helyen sétálunk,így sokszor csak meresztem a szemem merre lehetnek a kutyák.És melyik a jobb?Az USB-s tölthető, vagy az elemes?
2013. nov. 7. 19:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Én akkor rakom rá, ha már kiőrültködte magát, vagyis ez kb 10-15 perc, utána már normálisan sétál. Kétlem, hogy leszaggatnák egymásról, szerintem valamilyen szinten őket is zavarja fény. Nekem usb-s tölthető van, egyelőre meg vagyok vele elégedve.Azt nem próbáltam ki, hogy mennyire vízálló. 2000 ft körül volt.
2013. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor megrendelem nekik,nyugodtabban sétálok velük,ha majd látom merre vannak.
2013. nov. 7. 19:37
 7/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Nekem nem hosszú szőrű kutyám van, de a nyakán nehezen látszott a világító nyakörv, mert ugye a feje mindig a földön, mivel szimatol.

Nálunk a hámra csatolt bringa lámpa vált be: a testének legmagasabb részén van, ergó mindig látszik :)

2013. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Maxitabi ***** válasza:

Mivel hosszú szőrű kutyánk nyakában eltűnik szinte mindegyik nyakörv és alig világít,én ezzel szemezek,nagyon dicsérték:

[link]

- állítólag vízálló is!!

2013. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Boxerünk,és Németjuhászunk van,szerintem látszódna a nyakukban.Biciklivillogóra én is gondoltam,de lánc nyakörvük van,nem tudnám jól rögzíteni rá.Mivel eléggé durván játszanak egymással,szerintem leesne nekik.Megtalálni biztosan megtalálnám csak nem szeretnék lebukdácsolni érte a töltés tetejéről a vízpartra a sárba.(mivel a Lajta parton lakunk, általában lemennek a vízhez futkosni,játszani én meg a töltésen várom őket)
2013. nov. 7. 20:58
 10/11 zsuzsabazsa ***** válasza:
Arra jó,ha sötétben elkolbászol a kutya valamerre, a gazda mégis látja és tudja hol van.
2013. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!