Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csoki barna labrador szukához...

Csoki barna labrador szukához és kanhoz milyen név illene?

Figyelt kérdés
(Még nincs meg de hamarosan fognak születni kis labradorjaink és ha lenne benne csokibarna színű akár lány vagy fiú megtartanánk)

#csoki barna labrador
2013. nov. 10. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
gratulálok szaporító. na de hogy a kérdésre válaszoljak lehetne csoki,ádáz,dió
2013. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mindenki miért azzal kezd szaporító bla bla bla... amikor azt se tudjátok hogy ki az anya kutya meg az apa kutya -.-"
2013. nov. 10. 16:10
 3/9 anonim válasza:
47%
Nekem az egyik kedvenc nevem labradorhoz az Iván . Sok sikert a kiskutyákhoz !
2013. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha tucatot akarsz: Csoki :D
2013. nov. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

Miért, ki az anya meg ki az apa kutya? Két Crufts győztes, törzskönyves labrador? Vagy csak a Mia meg a Báró? Hát nem is tudom mihez kezdett volna a világ, meg úgy kb a kidobott, gazdátlan kutyákkal megtömött menhelyek, ha a te két kutyádnak nem születnek kölykei...


A kérdésedre válaszolva, a legtalálóbb a Szaporítvány név lenne.

2013. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szuka neve Lordi, a kan neve Lord :)
2013. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
"Kedves" 5-dik! Mind 2 kutya a Csabai-Papp kennelből van, nem tudom hogy ismeri-e nem is nagyon érdekel. De ilyen tuskó embereknek akik semmit nem tudnak a kutyákról akikről szó van inkább ne írjanak! A normális válaszolóknak meg nagyon köszönöm a válaszokat :)
2013. nov. 15. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy kennelből szaporítani? Király :D
2013. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

A Csabai-Papp Labrador kennelben ez idáig nem születtek még Labrador csoki barna kiskutyák. Az, aki ezt állította, hogy az ő kutyája innen származik az hamis adatokat közül és visszaél a Csabai-Papp Labrador kennel nevével.

Papp Gábor - Csabai-Papp Labrador kennel

2015. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!