Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fekete vagy barna...

Szerintetek fekete vagy barna labradorom legyen? A fekete könnyebben beszerezhető, de a barna kicsit jobban tetszik!? És a színtől függ az intelligenciájuk?

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
A te dolgod, melyik színváltozat mellett döntesz. Az intelligencia nem színfüggő.
2012. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az intelligencia ugyan nem színfüggő, de...

Azt figyelembe kell venned h a fekete labik az ősök úm., az összes színt belőlük tenyésztették ki. Tehát a legjobb genetikai háttérrel rendelkez(het)nek. A barnánál sokszor a tenyésztők a megfelelő szín kitenyésztésére mentek rá, így sok jó tulajdonság háttérbe szorult náluk és esetleg nem kívántak felerősödtek. Valamint nem véletlen h munkaversenyen 90%-ban fekete labradort használnak... a maradék 10% legnagyobb részében is sárgát inkább mint feketét.

Szóval ha én nekem sorrendet kéne állítanom h hogy vennék labit, biztos h fekete, sárga, csoki lenne a sorrend.

2012. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ha nem mindenáron akarsz labradort, akkor hozz gyepiről vagy menhelyről egy kutyát,tudom hogy ez a szokásos duma, de szerintem inkáb legyen ilyen kutyus.

De a te döntésed

2012. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csak szín alapján kell dönteni több szempontot is figyelembe kell venni. Lehet hogy hozzátok pont egy fekete vagy pont egy fehèr labi illik. A tenyésztő úgy is javasolni fogja szerinte melyik kiskutya passzolna hozzátok. Az inteligenci nem szín szerint dől el. Az emberek sem a hajszínük miatt inteligensek.
2012. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

a fehér és a rózsaszín a legokosabb,és a lila meg a zöld színűek,a kutyaszakértők javaslata alapján butább az átlagnál.

na de őszintén?: ki nem sza....,le hogy milyen színű ?

szeresd,neveld,és kész.

2012. aug. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Inkább maradnék a feketénél!
2012. aug. 26. 10:49
 7/7 anonim ***** válasza:
én a feketét választanám,jelenleg is fekete labradorom van és nem cserélném ki barnára!
2013. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!