Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jogos, hogy azt mondom ne...

Jogos, hogy azt mondom ne legyen többé fekhelye a kutyának?

Figyelt kérdés

Van egy cane corsonk, nem elsősorban az enyém, hanem egy családtagomé, de együtt élünk, tehát akarva-akaratlanul rám is tartoznak a vele kapcsolatos dolgok.

A lényeg az, hogy amikor jön hozzánk tesóm a kisbabájával, bezárjuk egy szobába a kutyát, ahol alap esetben is van a fekhelye. "Bosszúból" viszont elkezdi tépkedni és már többször újat kellett venni. Ma is ezt csinálta, én pedig azt mondtam többé ne vegyünk neki fekhelyet, mert kicsit unalmas, hogy feleslegesen költünk rá egy csomó pénzt, amikor úgyis szétszedi és aludjon csak a padlón. A többiek szerint viszont szegény kutyának így kényelmetlen lesz...


2013. nov. 11. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lenne a padlón, nem olyan vészes, az én kutyámnak még az ól se nagyon kell, ebben a szélviharban is a háztövén fekszik. Mond meg hogy ha akar venni akkor vegyen a gazda akinek a neve be van írva a oltási könyvbe vagy aki ténylegesen a gazdája
2013. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jogos,bár a kutyának lelki illetve rangsorbeli gondjai lehetnek ha ennyire bekattan hogy kizárjátok. Ha elmentek otthonról akkor is rombol?

Amúgy mekkora fekhely kell egy corsonak? Gondolom nem olcsó mindig újat venni. Szerintem karácsonyra kapjon valami fém pereműt amit bevonhattok plüssel,vagy kérdezzetek rá valami szakértő eladónál hogy melyik rombolás biztos fekhely.

2013. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Feltekeny, ezert csinalja.

Szerintem ha legkozelebb becsukjatok a szobaba, elotte vegyetek ki a fekhelyet, hogy ne tudja szetszedni.

2013. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 intense ***** válasza:
74%
A probléma ott kezdődik, hogy nem "bosszúból" tépi szét a helyét. A kutyák nem gondolkoznak ilyen összetetten. Valamiért frusztrált, ezt kéne helyretenni első körben.
2013. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A problémát ugyan nem oldja meg, de ha bútorkárpitos boltban vesztek anyagot, meg szivacsot és megvarrjátok (pl. egy tök egyszerű téglalap alakút), akkor sokkal olcsóbban kijön, mintha kisállatboltban vennétek.

Emellett a kutyát neveljétek meg vagy mozgasátok le jól mielőtt a tesódék megérkeznek.

2013. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ez nem bosszú, a kutyák nem úgy gondolkoznak, mint az emberek, nagyobb a valószínűsége hogy rangsorbéli problémáitok vannak, fusztrált ha "kizárjátok a falkából"


amúgy ez hülyeség hogy nem vesztek új fekhelyet, mert akkor majd mást fog szétszedni, inkább nevelni kéne

2013. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt inkább a problémát kéne megoldani, mert ha nem az ágyat tépkedi, biztos, hogy talál valami mást, aminek még kevésbé fogsz örülni.
2013. nov. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lenne a padlón, de szerintem meg nem kéne bezárni a kutyát, mikor mennek hozzátok, főleg úgy, hogy máskor meg nincs elzárva!
2013. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkell nevelni a kutyát és nem új fekhely kell.
2013. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
egy ennyire nagytestű kutya könyöke, ízületei felfekvésesek lesznek ha a padlón fekszik. Nem kell neki fekhely drága pénzen de egy-egy összehajtogatott polár plédet ledobhattok neki. És igen, tanítsátok meg egyedül lenni.
2013. nov. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!