Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Bordeaux-i...

Mi a véleményetek a Bordeaux-i dog-ról? Milyen a természete?

Figyelt kérdés
családi kutyát szeretnék és a Bordeaux-i dog nagyon megtecet szerintetek alkalmas családi kutyának?Nekem nagyon fontos lenne ha a kutyám szeretetteljes és barátságos lenne.Ezek a tulajdonságok megvannak a Bordeaux-i dog-ban?

2013. nov. 11. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
A bordeaux-i ma már szinte semmire se jó. A kertben/lakásban még talán ellötyög.
2013. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen drága kutya,annyi biztos.Akivel találkoztam,az egész nap heverészett és igen bamba volt.
2013. nov. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ráncos pofájú nyálgép. :)
2013. nov. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 12. 13:29
 5/5 anonim válasza:

A világ legtündéribb kutyája. Nagyon kedves és hálás jószág, igen kicsit (nagyon lusta), de remek házőrző. Kiválaszt egy személyt a falkavezérnek (nálunk édesapámat választotta ki) és neki engedelmeskedik a legjobban, de a többi emberre is hallgat egy háztartásban.

Az idegenektől egy kicsit óckodó, lassan szok meg ismeretlen személyeket, de ha több hónapig-évig hozzád járnak, akkor már megengedi nekik, hogy simogassák.

Kaja után nem kap vagy szépen kéri vagy nyüszköl, de sosem harapna meg.

Imádja ha a nyakát, a hátát, a farát, a hasát simogatják, de az örök kedvenc a feje vakargatása.

Nevelés kérdése, de nagyon barátságos kutyus... Én csak ajánlani tudom. 3 évig büszke Bordeaux-i tulajdonos voltam.

2014. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!