Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rókával lehet barf vagy prey...

Rókával lehet barf vagy prey model etetést alkalmazni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert elvileg nekik csak főzött húst lehetne adni, de hát a rókáknak még inkább pl. a prey model lenne a természetesebb és egészségesebb mint a kutyáknak.
2013. nov. 12. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elég életszerűtlen, h az erdőben tüzet gyújtanak és nekiállnak főzőcskézni :D
2013. nov. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hisz még azt sem tudjuk, hogy mit mond a róka :))
2013. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D Na de ez egy komoly kérdés akart lenni. Azt olvastam, hogy a nyers bolti hús tartalmazhat olyan kórokozókat amik megbetegíthetik. Én viszont nyers hús párti vagyok a kutyáknál is, valószínű ő is azt fog kapni, csak kíváncsi lettem volna mások véleményére is. Azt is írják, hogy kutya macska konzerv gyümölccsel zöldséggel keverve, na de ezekből a "jó" minőségű konzervekből a kutyámnak se adnék, szóval ez is el van vetve. Azért ha valaki tud még valamit hozzátenni a témához annak örülnék :)
2013. nov. 12. 14:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok, nem néztem még utána, h a rókák konkrétan esznek-e pl. gyümölcsöt/zöldséget.

Én nem hiszem, h van alapja annak, h a bolti húsok nem jók nekik. Én egyedül a disznóról és a vaddisznóról tudom, h kutyákra veszélyes az Aujeszky miatt, gondolom a rókára is, de szerintem a többi húsnál nem lehet gond.


Hogy lett rókád? :)

2013. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg kérdezd meg itt :)


[link]

2013. nov. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keresztapámék anno tenyésztetek ezüstrókát. Nyers, darált hússal etették őket kizárólak, semmi bajuk nem volt. (egészen a vágásig..., de ez már másik mese). Pedig voltak pár százan a telepen.
2013. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagy közönség előtt nem nagyon akarom reklámozni, főleg azért mert sokan ellenzik a róka tartását. Nincs még meg de mire meg lesz addigra mindennek utána akarok nézni, nem akkor akarok már alapvető fontos dolgokról kérdezni, mikor itt van. Csak akkor vágok majd bele ha tényleg minden felmerülő kérdésre,problémára már tudok előre választ, megoldást. Úgy konkrétan szerintem nem eszegetnek gyümölcsöt, de a vadonban elfogyasztott állat által hozzá jutnak növényi összetevőkhöz és ezért van ugyanúgy szüksége rá és nem csak a húsra mint a kutyáknak. Ha fogok adni akkor ugyanúgy turmixolva kapja mint a kutya,de lehetséges hogy az egyszerűbb és számomra természetesebb prey model lesz a befutó.
2013. nov. 12. 14:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát sajnos érdemleges választ nem tudok adni neked, de találtam egy ilyet: [link] itt tuti tudnak segíteni.
2013. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!