Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen csontot nem szabad...

Beonde kérdése:

Milyen csontot nem szabad adni kutyának?

Figyelt kérdés
Azt is írhatjátok hogy milyen ételet nem szabad neki adni! !! A válaszokat elõre köszönöm :)
2013. nov. 16. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Minden csontot meg tud enni. Hülyeség, hogy nem. :)
2013. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Főzve a szárnyas csontokat nem szabad, de nyersen igen. Bár sokan majd jönnek és azt mondják, úgy sem. De nyersen teljesen más az állaga a csontnak. Szóval nyersen lehet mindent, kivéve sertés, mert azt meg az aujeszky kór miatt nem szabad. ADhatsz pl nyers szárnyas farhátat, nyúlgerincet is nyugodtan.
2013. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Zömmel a szálkás,szilánkosra törő csontokat nem lehet adni neki,és nem azért mert nem tudja megenni.Nyilván meg tudja enni,de kiszúrhatja a belét és ott marad a kutya.


Viszont nyersen én is szoktam adni neki farhátat és nyakat is,attól semmi baja nem lesz.Ha belefér anyagilag,akkor néha kap egy meglepetés csirkemellet vagy pulykanyakat.

Disznót tilos nyersen adni neki,én vadhúst sem adnék nyersen,de ezzel van,aki vitatkozik.


Jobb félni,mint megijedni alapon,inkább ne.

2013. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csirke csontot is lehet, de csak nyersen. VAdnak a csontját is, ha nem vaddisznó, lehet nyersen, csak előtte fagyasztani kell kb egy hétig, hogy a bacikat kinyírja a fagy.
2013. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Én mindenféle csontot adok nekik főzve és nyersen is. Nem tápon élnek. Szoktak kapni főtt csirkecsontot és kaptak már nyers disznót és vadhúst is. A kutyák régen is ezt ették, és mégis eléltek több, mint tíz évet.
2013. nov. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Régen nem volt jellemző a 10 év,felette se nagyon,mivel a kutya fogyóeszköz volt,kedves utolsó.Ha elpusztult hoztak mást 2 nap múlva...


És attól,hogy hülyeséget csinálsz,nem kéne hirdetni is.

2013. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!