Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó kutyák vannak a Rockstone...

Jó kutyák vannak a Rockstone kennelnél?

Figyelt kérdés

Nekem mint laikusnak nagyon tetszenek,szép formásak.

Én nem szeretnék venni,viszont az egyik rokonom onnan szeretne.Kikérte az én véleményemet is,de sokat nem tudtam hozzászólni.


2013. nov. 17. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A tenyésztői munka nekem nagyon megnyerő,többek közt a legjobbnak tartom,hogy ők a családi nyaralásra is magukkal vitték a kutyákat.Ez sok mindent elárul.

Küllemre nekem nem feltétlen jönnek be,de a háttér az nagyon megnyerő.


És a kölyköknek elég nagy lapát fülük van,majdnem az összes kutyájuknak vágatták a fülét.Én nem vagyok a vágás híve,de náluk csúnya a természetes füle a kölyköknek.

Normál esetben nem kellene ekkorának lennie,vágás nélkül sem.

2013. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok értük oda, mármint a staffokért, de ők nagyon tetszenek.
2013. nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a honlap alapján nagyon szimpatikusak, laikus szemmel szépek a kutyák, bár nem vagyok otthon a staffiban.
2013. nov. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igen,én is pont így vagyok vele!

nem értek hozzá,de tetszenek.

esetleg tudtok olyan kenneleket,amik elismertek,de a kutyáknak más a formájuk?

most már pusztán csak az én kíváncsiságomból,látni szeretném hogy fajtán belül is milyen eltérések lehetnek!

2013. nov. 18. 13:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Hörcsögfalvi (sokkal zömökebb,szélesebb)

Good Heart Fighter (facebookon nézd meg őket)

Robustaff (szintén facebook)


Nekem ők a dobogósak.Első voltam.


A Robustaffnál nem régen volt új alom,ha megnézed a 5-6-7 hetesen a kölykök fülét,látod,hogy arányaiban máris mennyivel kisebbek,mint pl. a Rockstone-ban.

2013. nov. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

megnéztem őket,és tényleg látszik a különbség!

a hörcsögfalvinál és a good heart fighternél tényleg látszik,hogy zömökebbek.

de nekem csak úgy tűnik fel,mint pl.most te felhívtad rá a figyelmem.

a robustaffnál viszont tényleg óriási a különbség :D azért így jobban belegondolva,tényleg óriásiak.azt láttam, hogy nagyok,de gondoltam hogy biztos ekkorának is kell lennie.mert hát az összesé vágva van,nem is láttam még olyat élőben amelyik gyári lett volna.

2013. nov. 18. 15:21
 7/9 sippara ***** válasza:
Amennyire én tudom - soha nem találkoztam a tenyésztővel, vagy látogattam meg a kennelt személyesen -, jó kutyáik vannak, mint gazdák számomra abszolút szimpatikusak, jól bánnak a kutyákkal, a szűréseik is teljesen rendben vannak, odafigyelnek a párosításokra, minden le van papírozva, és kérésre szívesen megmutatják a szülők eredeti szűrési eredményeit. Nekem ennyi hobbi célra bőven elég lenne, pláne, hogy a kutyák szépek is (jó, ez nyilván szubjektív), a nagy fül szerintem nem akkora probléma (bár én így is-úgy is vágatnék), de ezt már gazdija válogatja. Ha az ismerősödnek tetszenek a kutyáik, egészségügyi kockázata nincs, szóval nyugodtan vásároljon onnan. Ha talál néhány jó tenyésztőt az ember, gyakorlatilag csak a típus számít, hogy mi tetszik az adott gazdinak - nyilván hobbi célról beszélünk még mindig.
2013. nov. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

igen,úgy tudom hogy hobbi célra lesz.

átadom neki amiket itt írtatok,sőt inkább megmutatom :)

köszönöm mindenkinek a hozzászólást,sokat segítettetek!

2013. nov. 18. 20:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Backwoods kennel (ha még létezik)
2013. nov. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!